"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Під час зустрічі було вирішено повернути проєкт закону до Кабміну, який його розробляв - розглядати теперішній проєкт поки ніхто не буде
У четвер відбулась закрита нарада нардепів з військовим командуванням та засідання Погоджувальної ради. На порядку денному був законопроєкт Кабміну про мобілізацію. Сторони домовились повернути документ уряду на доопрацювання.
Мають бути виправлені норми, що прямо порушують права людини або неправильно сформульовані. Пропозиції, напрацьовані оборонним комітетом та у робочих групах, передані представникам військового керівництва. Про це у четвер, 11 січня, повідомив керівник фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.
За словами нардепа, на нараді та засіданні були присутні голонокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, начальник Генштабу ЗСУ Сергій Шаптала, міністр оборони Рустем Умєров, а також керівництво Верховної Ради, голови фракцій і комітетів. Арахамія наголосив, що довкола законопроєкту про мобілізацію точилося багато дискусій. Водночас нардепи "розуміють запит військового командування і готові йти на зустріч".
"Але не всі норми можуть бути підтримані. Якісь положення прямо порушують права людини, якісь не є оптимально сформульовані. Про це відкрито сказали військовому командуванню. Але всі політсили зрозуміли і підтримують необхідність мобілізації. За результатами наради, законопроект повертається ініціатору", - йдеться у повідомленні.
У свою чергу народний депутат Ярослав Железняк підтвердив, що у четвер, 11 січня, Верховна Рада не розглядатиме урядовий законопроєкт про мобілізацію. Однак в цей день парламент розглядатиме інші ініціативи, зазначив він.
За даними нардепа Ярослава Железняка, присутні 10 січня на засіданні фракції "Слуга народу" парламентарі висловили ідею повернути урядові його законопроект про мобілізацію, щоб той у свою чергу його оперативно доопрацював і вніс нову версію до Верховної Ради. Натомість голова фракції Давид Арахамія тоді зауважив, що жодного рішення щодо ініціативи на засіданні не приймалось.
Водночас нардепка від "ЄС" Ірина Фріз в інтервʼю Інформатору наголосила, що у першій редакції урядового законопроєкту містяться суттєві корупційні ризики. Згідно з ним ТЦК та СП наділяються надмірними повноваженнями, а відповідальні за питання мобілізації та демобілізації особи отримають право виносити рішення на власний розсуд.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.