“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Йдеться про перепис населення 1937 року
Служба безпеки України оприлюднила архівні документи, які показують, що радянська влада не визнавала ніяких натяків на створений нею геноцид українського народу. Йдеться про перепис населення 1937 року.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-центр СБУ.
"Мільйони українців загинули під час Голодомору 1932-33 років. Але радянська влада не визнавала ніяких натяків на створений нею геноцид. Про це свідчать розсекречені нині архіви. Всесоюзний перепис населення 1937 року засвідчив реальну демографічну кризу. Радянські демографи очікували, що в Україні мало нараховуватися на той момент 35 млн жителів. Але перепис встановила лише 29 млн, тобто практично на рівні 1926 року", - йдеться в повідомленні.
В СБУ зазначають, що підсумковий звіт "не сподобався" керівникам компартії.
"Тому керівників перепису, в тому числі Олімпія Квіткіна, звинуватили в "отриманні штучно занижених і збочених цифр" і за традицією - розстріляли. Хоча той маловідомий Квіткін не побоявся написати правду: колективізація призвела до вимирання людей, найбільш активні т працездатні селяни тікають з колгоспів і ті розвалюються, а соціалізм "не покращує, а душить доброустрій широких мас населення", - йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, сьогодні в Україні відзначають День пам'яті жертв голодоморів.О 16:00 пройде хвилина мовчання, після чого по всій Україні починається акція «Запали свічку».
Також Інформатор писав, що в Україні створили онлайн-ресторан пам'яті зі стравами часів Голодомору.