"Червона зона" COVID-19: в Івано-Франківську з понеділка відкривають дитсадки

Школи переходять на дистанційне навчання

"Червона зона" COVID-19: в Івано-Франківську з понеділка відкривають дитсадки

В Івано-Франківську, який знаходиться в "червоній" зоні, з понеділка, 14 вересня, відкривають дитячі садки.

Про це повідомив мер міста Руслан Марцінків, передає Інформатор .

«Ми прийняли рішення та з понеділка починаємо запуск наших дитячих садків і поетапно виходимо з карантину. Що стосується шкіл, мені б дуже хотілося, щоб їх відкрили, але через "червону" зону з понеділка ми переходимо на дистанційне навчання», - заявив Марцінків.

За його словами, показники захворюваності на COVID-19 в місті значно покращилися.

«Кількість пацієнтів в наших лікарнях зменшилася на 80 осіб», - сказав мер.

Нагадаємо, 3 вересня в Україні оновили карантинні зони. До “червоної зони потрапили Івано-Франківськ та Тернопіль.

Крім того, влада Івано-Франківська оскаржує в суді рішення Кабінету міністрів щодо потрапляння міста до «червоної» зони. До позову приєднався і місто Тернопіль.

Вчора, влада Івано-Франківська оскаржила в суді поділ України на зони карантину.

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити