Путін поїде "на уклін" до Китаю через тиждень після "інавгурації: це буде його перший візит

Як тільки російський диктатор знову вступить на посаду "президента", він помчить до Пекіна

Путін та Сі Цзіньпін
Підтримка Китаю є для російських терористів дуже важливою

Диктатор Росії Володимир Путін перший же свій візит після "інавгурації" здійснить до Китаю. Він планує поїхати туди через тиждень після "вступу на посаду" – 15-16 травня. Візит Путіна, який є небажаним гостем у цивілізованих країнах, до Китаю, підкреслить те, що між двома режимами посилюється зв'язок.

Американське видання Bloomberg із посиланням на власні джерела в Кремлі пише, що Путін планує прибути до Китаю відразу після того, як китайський керівник Сі Цзіньпін завершить свій перший за п'ять років візит до Європи. Сі планує відвідати Францію, Угорщину та Сербію у рамках свого турне, яке розпочнеться 5 травня.

Підтримка китайського режиму має для російських терористів велике значення. Китай та Росія оголосили про "дружбу без обмежень": саме це допомогло російським терористам витримати безпрецедентні санкції цивілізованих країн.

Китайський режим фактично є одним з найбільших бенефіціарів війни в Україні: він за безцінь купує російську нафту, а до РФ активно постачає власну продукцію, особливо електроніку та промислові товари подвійного призначення, які допомагають росіянам воювати. Товарообіг двох країн виріс зі 108 млрд доларів США у 2020 році до 240 млрд у 2023 році, що є рекордом.

Минулого разу російський диктатор відвідував Китай у жовтні минулого року. Там він взяв участь у форумі ініціативи Китаю "Один пояс – один шлях". Китай – одна з небагатьох країн, куди Путіна ще запрошують і, що важливо, куди він дійсно може приїхати, не ризикуючи бути заарештованим за ордером Міжнародного кримінального суду.

Антиукраїнський Китай

Китай постійно підтримує саме Росію у війні, хоча активно вдає із себе "нейтральну державу". Наприклад, Китай виступив проти озброєння України. Заступник постійного представника Китаю при ООН Ґен Шуан заявив, що війну краще закінчити шляхом переговорів, а не за допомогою зброї, а тому схваленням багатомільярдної підтримки Конгресом США для України у Китаї не задоволені – попри те, що думку Китаю з цього приводу ніхто не питав.

Окрім того, очільник китайського режиму Сі Цзіньпін, хоч і підтримав проведення Глобального саміту миру щодо України у Швейцарії, проте він хоче бачити там представників Росії. Також Китай неодноразово озвучував принципи миру, які дуже віддають кремлівськими наративами.  

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube