Правитель РФ зауважив, що Москва готова до мирних переговорів щодо України, але тільки з урахуванням реалій на землі. Він також прокоментував присутність північнокорейських військових у Росії та можливе співробітництво з Вашингтоном після виборів у США
Правитель Росії Володимир Путін, який перебуває в розшуку МКС, під час саміту БРІКС у Казані фактично підтвердив, що війська КНДР вже на території Росії та мають намір взяти участь у бойових діях на боці агресора. При цьому він додав, що всі країни БРІКС налаштовані, щоб війна в Україні закінчилася мирно і якнайшвидше.
Про все це Путін розказував на прес-конференції за підсумками саміту БРІКС, який сьогодні завершився в Казані. Зокрема російський диктатор, відповідаючи на питання журналістів, заявив, що "знімки північнокорейських солдатів у РФ - річ серйозна і якщо вони є, значить щось відображають".
"Але хочу звернути вашу увагу, що до ескалації в Україні призвели дії не Росії, а державний переворот 2014 року, підтриманий насамперед Сполученими Штатами", - продовжив нести нісенітницю Путін, намагаючись виправдати війну, яку він розпочав.
Насправді так хитромудро і через пень - колоду Путін відповідав на запитання журналіста щодо можливої ескалації війни в Україні через розгортання там північнокорейських військ з боку РФ. Також Путін прокоментував підписання договору про всеосяжне стратегічне партнерство між Росією і КНДР.
"У договорі є пункт 4. Ми ніколи не сумнівалися, що північнокорейське керівництво ставиться до наших домовленостей серйозно. Але, що і як ми будемо робити - це вже наша справа", - сказав Путін.
Окрім цього Путін видав на-гора ще ряд заяв:
Останню заяву російського диктатора вже прокоментував військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко. Він рішуче спростував фразу Путіна про оточення в Курській області українського угруповання у 2 тисячі особового складу.
"Ось дивлюся я на зону контролю Сил оборони України в Курській області і якось у жодному з місць не бачу оточення... Цікаво, КДБшний паперовий черв'як взагалі знає, що таке оточення? Є два основні види оточення – оперативне та тактичне. Оперативне оточення це становище підрозділу, коли воно ізольовано від основної групи військ, внаслідок чого неспроможне отримувати постачання, або забезпечити вихід із зони ізоляції, але має свободу маневру. Тактичне, все те саме, тільки за відсутності свободи маневру. Ще раз, дивимося на карту на Курщині і знаходимо на ній ділянки, де фіксується оперативне, або тактичне оточення. Таких ділянок не фіксується. Сідай, Вова – двійка", - прокоментував заяву Путіна військовий експерт.
З 22 по 24 жовтня 2024 року в російському місті Казань проходив саміт БРІКС, який Путін, за даними американських аналітиків, хоче використати для посилення війни в Україні. Кремль вважає цю подію однією з "наймасштабніших зовнішньополітичних подій" в країні. Для Путіна цей саміт є важливою можливістю для вирішення внутрішніх суперечностей в альянсі, особливо між Індією та Китаєм, де вже підписали підсумкову декларацію.
На саміті брали участь 36 делегацій від держав та шість делегацій від міжнародних організацій, зокрема від ООН, яку представляє генсек Антоніу Гутерреш, який вже засвітився на фото у поклоні військовому злочинцю.
Серед запрошених лідерів були також Сі Цзіньпін, прем'єр-міністр Індії Нарендра Моді та президент Ірану Масуд Пезешкіан. Туреччина також була серед країн, які проявили інтерес до приєднання до БРІКС. Як повідомляє BILD, візит Ердогана може напружити ситуацію для НАТО, оскільки Туреччина є його членом, а альянс традиційно вважається ворогом Росії.
Зауважимо, що на саміті БРІКС Путін не зміг вимовити ім’я Ердогана через образу. Тим часом "путінознавці" кажуть, що правитель Росії завжди навмисно плутає імена та прізвища, коли хоче показати свою зневагу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.