Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Турецький президент сподівається на зустріч аж у вересні на полях саміт G20 в Індії
Візит вождя росіян володимира путіна до Туреччини в серпні не відбудеться. Давно анонсовану зустріч із президентом Реджепом Ердоганом, на якій мали обговорювати продовження зернової угоди та майбутні мирні перемовини відкладають, як мінімум, до вересня. Про причину скасування візиту не повідомляють.
Такі висновки можна зробити з промови Ердогана, яку він зробив, повертаючись з Угорщини, повідомляє турецька агенція Anadolu. За його словами, він планує поговорити про долю зернового коридору аж на вересневому саміті G20 чи на Генасамблеї ООН.
«У вересні відбудеться зустріч G20 в Індії та засідання Генеральної асамблеї ООН у США. Якщо з таким щільним графіком вийде знайти можливість, ми з Путіним зустрінемося особисто».
Турецький президент не розповів, куди саме має прилетіти путін, але його присутність на території Сполучених Штатів виглядає вкрай малоймовірною. Для того, щоб розпочати діалог, міністр закордонних справ Туреччини Хакан Фідан невдовзі може вирушити з візитом до росії.
Під час візиту турецького президента в Угорщину там перебував очільник російської республіки Татарстан Рустам Минниханов, очевидно, як перемовник. ЗМІ повідомляють, що кремль хоче влаштувати альтернативну зернову угоду за сприяння Туреччини та Катару, аби витіснити Україну з ринку.
Путін у серпні мав здійснити дві важливі поїздки за кордон: на зустріч з Ердоганом в Анкару та на саміт БРІКС у Південній Африці. Президент ПАР Сиріл Рамафоса довгий час шукав, як можна реалізувати цей візит, уникаючи зобов’язань ув’язнити вождя росіян, адже Південна Африка визнає ордер на арешт Міжнародного кримінального суду. Південноафриканський лідер навіть просив путіна не прилітати, але кремль довгий час наполягав на особистій присутності бункерного тирана, за словами південноафриканського президента, лунали, навіть, погрози війною. Але згодом, уже після «бунту Пригожина» переляканий вождь росіян відмовився від ідеї, яка мала показати, що він не ізольований воєнний злочинець.
Візит до Ердогана мав стати першим закордонним візитом путіна після накладання ордера в березні 2023 року. Туреччина не визнає юрисдикції Міжнародного кримінального суду, у цьому плані, нібито, вождю росіян нічого не загрожувало. Ймовірно, він вважав інакше чи злякався, що з ним може трапитися щось по дорозі. Наступного разу путін може з’явитися на люди аж на саміті G20, де мають обговорювати російсько-українську війну й шукати шляхи її припинення.
Раніше ми розповідали про те, що Туреччина та ООН розробляють пропозиції для відновлення зернової ініціативи, переговори між москвою та Києвом можуть бути проведені в Стамбулі. Інформатор також писав, що президент Ердоган працює над власною зерновою угодою з рф.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.