«ПСВ» поступився «Глазго Рейнджерс» та не пройшов у груповий етап: результати поєдинків кваліфікації Ліги чемпіонів

У Лізі чемпіонів відбулись матчі раунду плей-офф кваліфікації.

Ще три команди поповнили список учасників групового етапу Ліги чемпіонів. Останні путівки отримали «Глазго Рейнджерс», «Копенгаген» та загребське «Динамо».

За розвитком подій у поєдинках уважно стежив Інформатор.

У середу, 24 серпня, у Лізі чемпіонів відбулися матчі у відповідь четвертого етапу кваліфікації до групового турніру. У столиці Хорватії Загребі місцеве «Динамо» приймало чемпіона Норвегії «Буде-Глімт». Господарі досить швидко вразили ворота суперника. Вже на 4-й хвилині Оршич зрівняв рахунок за сумою двох матчів. На 35-й хвилині «Динамо» збільшило свою перевагу – Бруно Петкович зробив рахунок 2:0. Норвежці так легко віддавати перепустку до групового турніру не збиралися. На 70-й хвилині Гренбек, якій не задовго до того вийшов на заміну, відіграв один м’яч. В основний час команди більше не забивали. Командам належало зіграти два додаткові тайми по 15 хвилин кожен. Команди вже підсвідомо готувалися до серії післяматчевих пенальті. Однак на 117-й хвилині Дрміч витиснув максимум з атаки та забив. Норвежці пішли рятувати матч і наразилися на контратаку, яку влучним ударом завершив Бочкай.

Турецький «Трабзонспор» боротьбу за путівку у групову стадію Ліги чемпіонів вів з данським «Копенгагеном». Перший тайм поєдинку пройшов без забитих м’ячів. Як власне кажучи і другий. Нічия цілком влаштувала «Копенгаген», який і продовжить всій шліх у Лізі чемпіонів. «Трабзонспор» у свою чергу намагатиметься підкорити Лігу Європи.

«ПСВ» після гостьової нічиєї з «Глазго Рейнджерс» сподівався на перемогу у рідних стінах. Команди розпочали поєдинок досить обережно, розуміючи величезну ціну кожної помилки. «ПСВ» більше контролював м’яч, але до воріт суперника майже не просувався. Поступово гості вирівняли статистику володіння м’ячем, а на 26-й хвилині Лундстрам наніс достатньо небезпечний удар, однак у ворота «ПСВ» не влучив. На 39-й хвилині забити міг «ПСВ». Після подачі кутового з правого флангу Сангаре головою пробив над поперечиною. На 43-й хвилині Люк де Йонг відгукнувся на простріл, але пробив прямо у голкіпера «Глазго Рейнджерс». На 56-й хвилині Лоурнс розібрався з двома захисниками «ПСВ» і з лінії штрафного майданчика поцілив у поперечину. На 60-й хвилині господарі пропустили завдяки власній помилці. Рамальо втратив м’яч, Тілльман віддав передачу у центр, а Чолак вразив вже порожні ворота. Через сім хвилин відзначитись міг вже сам Тілльман, але удар гравця «Глазго Рейнджерс» відбив голкіпер «ПСВ».

Результати матчів четвертого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів:

• Динамо Загреб (Хорватія) - Буде-Глімт (Норвегія) 4:1 (у додатковий час) (Оршич, 4, Петкович, 35, Дрміч, 117, Бочкай, 120 – Гренбек, 70), перший матч 0:1;
  • Трабзонспор (Туреччина) - Копенгаген (Данія) 0:0, перший матч 1:2;
  • ПСВ (Нідерланди) - Глазго Рейнджерс (Шотландія) 0:1 (Чолак, 60), перший матч 2:2.

Раніше Інформатор повідомляв про перебіг поєдинків першого туру Української Прем’єр-ліги, про результати матчів раунду плей-оф Ліги чемпіонів, та про підсумок зустрічі баскетбольних збірних України та Італії.