«Динамо» не знайшло аргументів проти «Бенфіки»: результати поєдинків кваліфікації Ліги чемпіонів

Матч пройшов у Лісабоні.

«Динамо» та «Бенфіка» вели боротьбу за потрапляння у груповий раунд турніру Ліги чемпіонів. Невдаха протистояння продовжить виступи у Лізі Європи.

За розвитком подій у поєдинках уважно стежив Інформатор.

У  вівторок, 23 серпня, у Лізі чемпіонів розпочалися матчі у відповідь четвертого кваліфікаційного раунду. Київське «Динамо» після поразки у першому матчі завітало в гості до португальської «Бенфіки». На поле стадіону у Лісабоні команди вийшли у наступних складах:

Бенфіка:  Влаходімос, Жілберто, Отаменді, Морато, Грімальдо, Фернандес, Флорентіно, Нерес, Жоау Маріу, Рафа Сілва, Рамуш.

Запасні: Лейте, Вертонген, Ба, Яремчук, Гонсалвеш, Шикінью, Рістич, Вайгль, Муса, Араужу, Бернарду, Антоніу Сілва.

Динамо: Бущан, Вівчаренко, Сирота, Забарний, Кендзьора, Шапаренко, Сидорчук, Шепелєв, Буяльський, Караваєв, Бєсєдін.

Запасні: Нещерет, Бойко, Боль, Бурда, Ванат, Яцик, Гармаш, Кравченко, Тимчик, Царенко, Дубінчак, Антюх.

Перший момент у матчі створили господарі поля. На 4-й хвилині Рафа Сілва пробив поруч із лівою стійкою воріт «Динамо». Пізніше Бущан парирував удар Отаменді. Стартові хвилини взагалі пройшли на половині поля «Динамо». Кияни не могли зачепитися за м’яч та з великими труднощами тримали гравців «Бенфіки» на певній відстані від воріт.  На 19-й хвилині Грімальдо зі штрафного поцілив у штангу воріт українського клубу. А трохи згодом голкіпер киян відбив удар Нереса. На 27-й хвилині «Бенфіка» все ж таки забила. Отаменді виграв боротьбу на другому поверсі та головою відправив  м’яч у сітку. На 40-й хвилині «Бенфіка» збільшила свою перевагу. Сирота не подивився на розташування партнерів і віддав передачу, Рафа Сілва перехопив м’яч та розібрався з Бущаном. А через дві хвилини Нерес влучним ударом завершив стрімку атаку «Бенфіки» та зробив рахунок 3:0.

На початку другого тайму Рафа Сілва та Рамуш зіштовхнулись у штрафному майданчику «Динамо». Футболістам довгий час надавали допомогу, а Рамушу врешті знадобилась заміна. Тим часом, станом на шістдесяту хвилину «Динамо» так і не завдало жодного удару у площину воріт «Бенфіки». Господарі повністю контролювали хід гри, чому сприяв загальний рахунок протистояння. «Бенфіка» була не проти забити ще, та і заповнені трибуни гнали команду вперед. В свою чергу «Динамо» заробило свій перший кутовий. Правда сталася ця подія на 89-й хвилині.

«Бенфіка» пробилась до групового етапу Ліги чемпіонів. Жеребкування груп відбудеться 25 серпня. Ну а «Динамо» продовжить єврокубковий сезон граючи у груповому турнірі Ліги Європи.

Результати матчів четвертого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів:

• Бенфіка (Португалія) - Динамо (Україна) 3:0 (Отаменді, 27, Рафа Сілва, 40, Нерес, 42), перший матч 2:0;
  • Віктория Пльзень (Чехія) - Карабах (Азербайджан) 2:1, перший матч 0:0;
  • Црвена Звезда (Сербія) - МаккабіХайфа (Ізраїль) 2:2, перший матч 2:3;

Один поєдинок відбувся і у Лізі конференцій:

• АПОЕЛ (Кіпр) - Юргорден (Швеція) 3:2, перший матч 0:3.

Матчі у відповідь четвертого кваліфікаційного раунду (раунду плей-оф) Ліги чемпіонів продовжаться 24 серпня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про перебіг поєдинків першого туру Української Прем’єр-ліги.