«Глазго Рейнджерс» розійшовся миром з «ПСВ»: результати поєдинків кваліфікації Ліги чемпіонів

У Лізі чемпіонів розпочалися матчі раунду плей-офф кваліфікації.

Фіналіст Ліги Європи сезону 2021/22 приймав віце-чемпіона Нідерландів. Чемпіон Норвегії вдома обіграв чемпіона Хорватії.

За розвитком подій у поєдинках уважно стежив Інформатор.

У вівторок, 16 серпня, у Лізі чемпіонів відбулися перші матчі четвертого етапу кваліфікації до групового турніру. У Норвегії чемпіон цієї північної країни «Буде-Глімт» зустрічався з чемпіоном Хорватії загребським «Динамо». Після доволі рівного початку матчу поступово почалась проявлятись перевага норвезької команди, яку на 37-й хвилині матеріалізував Пеллегріно. Цей гол у підсумку і вирішив долю поєдинку.

Данський «Копенгаген» приймав турецький «Трабзонспор». Господарі відкрили рахунок на 9-й хвилині. Автором влучного удару став гравець «Копенгагена» Віктор Классон. Після перерви «Копенгаген» зміцнив свою перевагу. На третій хвилині другого тайму Лерагер відправив у ворота «Трабзонспора» другий м’яч. Турецький клуб не склав зброю, та на 79-й хвилині півзахисник «Трабзонспора» Бакасетас скоротив різницю. Однак досягти більшого гості не змогли.

Фіналіст минулого розіграшу Ліги Європи шотландський «Глазго Рейнджерс» грав з клубом «ПСВ» (Нідерланди). Матч розпочався при цілком звичній для Шотландії погоди – поле рясно поливав дощ. Гості могли вийти вперед уже на четвертій хвилині. Люк де Йонг з лінії воротарського майданчика замикав подачу з правого флангу, але у ворота не влучив. Потім гра проходила здебільш у центрі поля і м’яч  досить рідко доходив до володінь голкіперів команд. Свій перший удар у площину воріт гравці «Глазго Рейнджерс» завдали на 22-й хвилині. Тілльман несильно пробив з-за меж штрафного майданчик і воротар «ПСВ» без особливих труднощів забрав м’яч у руки. На 37-й хвилині «ПСВ» відкрив рахунок. Після подачі кутового з лівого флангу Сангаре підібрав відскок та вгатив м’яч у сітку. Господарі відігрались вже через три хвилини. У фіналі чудово розіграної «Глазго Рейнджерс» комбінації Чолак ударом у лівий нижній кут зрівняв рахунок.

У другому таймі гості почали частіше погрожувати воротам шотландського клуба. Сайбарі на 59-й хвилині пробив вище, а через три хвилини зі ще одним ударом гравця «ПСВ» впоровся голкіпер. «Рейнджерс» повів у рахунку на 70-й хвилині. Лоуренс пробив зі штрафного метрів з тридцяти. І хоча удар пройшов по центру, голкіпер «ПСВ» не втримав м’яч та випустив за лінію воріт.  Однак через 8 хвилин рахунок знову зрівнявся. Обіспо виграв повітряну боротьбу та ударом головою відправив м’яч під поперечину.

Результати матчів четвертого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів:

• Буде-Глімт (Норвегія) - Динамо Загреб (Хорватія) 1:0 (Пеллегріно, 37);
  • Копенгаген (Данія) - Трабзонспор (Туреччина) 2:1 (Классон, 9, Лерагер, 48 – Бакасетас, 79);
  • Глазго Рейнджерс (Шотландія) - ПСВ (Нідерланди) 2:2 (Чолак, 40, Лоуренс, 70 - Сангаре, 37, Обіспо, 78).

Матчі четвертого кваліфікаційного раунду (раунду плей-офф) Ліги чемпіонів продовжаться 17 серпня. В цей день свою зустріч з «Бенфікою» проведе і київське «Динамо». Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про перебіг контрольних поєдинків «Шахтаря», а також про результати матчів збірної України з баскетболу на міжнародному товариському турнірі.