Таким чином держслужбовці продемонстрували свою позицію щодо процесів, які відбуваються у Грузії
Держслужбовці у Грузії долучилися до мітингувальників на проспекті Руставелі, акції протесту яких тривають вже 14 день поспіль. Таким чином вони продемонстрували свою позицію щодо подій, які відбуваються в країні. Крім того, вони виступили проти постійних погроз, що лунають на їхню адресу. У своїх заявах держслужбовці акцентують на тому, що тиск щодо них слід припинити.
Про те, до грузинських мітингувальників долучилися державні службовці, пише "Ехо Кавказу". Зазначається, що черед їхніх вимог є, зокрема, вимога зупинити постійні залякування.
"Є дві причини для наших зборів: одна – це поточний процес, який відбувається у країні, відмова від заявки на членство до 2028 року. По-друге, відгук на форми залякування. Ми – люди, зайняті на публічній службі, і мета нашого протесту – донести до громадськості, включаючи тих, хто сьогодні представляє наших роботодавців, наш голос про те, що ми залишаємося вірними Конституції та суспільству, залишаємося прихильними до європейського курсу. Водночас закликаємо їх припинити насильство проти нас, використання різних форм залякування, яких останнім часом було багато", - заявив співробітник мерії Ґіґа Сопромадзе.
28 листопада прем'єр-міністр Грузії Іраклій Кобахідзе оголосив, що уряд країни вирішив відкласти переговори щодо вступу до Європейського Союзу до 2028 року. За його словами, Грузія зможе розпочати перемовини не раніше 2030 року, коли країна буде "готова з економічного погляду".
Таке рішення викликало масу обурення у суспільстві. Сотні тисяч людей вийшли на вулиці країни із незгодою щодо рішення уряду. Поліція застосувала проти протестувальників водомети, перцевий газ та інші спецзасоби для розгону.
Також президентка Грузії Саломе Зурабішвілі нещодавно заявила, що не складе свої повноваження навіть після закінчення мандату, який має завершитись 16 грудня. Вона вважає новообраний парламент нелегітимним та неспроможним провести вибори й обрати нового президента. Нагадаємо, перші протести в Грузії розпочались у жовтні через фальсифікацію парламентських виборів у державі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.