“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Грузини продовжують тиснути на владу, не довіряючи її обіцянкам, вони знову влаштували масштабні протести у столиці
Грузинські протести стають дедалі схожими на київський Майдан. У ці хвилини, ввечері четверга 9 березня, на проспекті Руставелі звучить гімн України, а опозиція та активісти закликають людей не розходитись до тих пір, поки влада не надасть чітких гарантій щодо проєвропейського курсу для Грузії, яка не хоче бути "мандариновою республікою" для росії.
Про це повідомляють місцеві ЗМІ і канали.
Десятки тисяч людей стоять під парламентом. Вони вимагають звільнити затриманих під час учорашньої та позавчорашньої акцій. І кажуть, не розійдуться, допоки закон про "іноагентів" не відкличуть остаточно.
МВС Грузії повідомило про звільнення всіх 133 учасників акцій протесту, затриманих за адміністративними статтями.
«Частина затриманих постала перед судом, а решту було звільнено у зв'язку із закінченням терміну перебування у слідчому ізоляторі», — йдеться у повідомленні відомства.
При цьому в МВС зазначили, що розслідування за кримінальними статтями продовжується. Протестувальникам це не подобається, вони вимагають чіткості - про кого саме йдеться.
Атмосфера протесту дуже нагадує перші дні протестів у Києві в грудні 2013 року, тільки із значно меншою кількістю людей. Зараз у Тбілісі біля парламенту щонайменше 25 тисяч мітингувальників, пишуть місцеві пабліки. Але люди продовжують сюди йти.
Протестують не лише у Тбілісі, а й у Батумі та Кутаїсі.
Сутичок із поліцією наразі немає. Але спецпризначенці вишикувались по периметру довкола парламенту. Транспорт для затримання протестувальників теж напоготові - це автозаки й великі автобуси.
Інформатор стежить за подіями.
Акції протесту в Тбілісі, що супроводжувались силовими сутичками з поліцією, завершились тим, що законопроєкт про «іноагентів», який сильно обмежував демократію в країні та нагадував російські практики, вирішили відкликати.
Опозиція заявила, що не збирається відступати та знову покликала грузинів на вулицю ввечері 9 березня.
Масові протести відбуваються не лише у Тбілісі, а й по всій Грузії. Учасники протестів заявляють, що не збираються пропускати російські закони.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.