Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
У Тбілісі другий день тривають протести. "Грузія - це Європа! Подалі від росії" - лунають заклики політиків зі сцени. Вони також говорять про підтримку Україні.
Ситуація у Тбілісі залишається напруженою. У середу, 8 березня, люди збираються на масовий мітинг. Після того, як поліція розігнала протестувальників у вівторок, застосувавши водомети, гумові кулі, кийки та сльозогінний газ, тисячі людей йдуть у напрямку парламенту.
Прямо у ці хвилини у центр Тбілісі йдуть люди. Десятки тисяч протестувальників вже перебувають на площі перед парламентом. Люди сходяться сюди з різних кінців міста.
Наразі мітинг проходить мирно. На сцені виступають грузинські політики, яких палко підтримують мітингувальники на площі. Сутичок з поліцією поки що немає.
Зі сцени звучать палкі заклики "Грузія - з Європою!" й "Ми не з росією!" Також чути слова підтримки Україні у війні, яку почала проти неї росія.
Станом на 17.45 за Київським часом на площі у Тбілісі зібралось щонайменше 5 тисяч людей і вони продовжують йти сюди. Звучить гімн України - як пісня свободи!
У вівторок, 7 березня, люди протестували через ухвалення парламентом у першому читанні законопроєкту про "іноагентів". Багатотисячний мирний мітинг перетворився на "тбіліський Майдан". У поліцейських полетіли займисті предмети, схожі на "коктейлі Молотова". Мітингувальники прорвали оборону біля будівлі парламенту. Протестувальники скандували відомі "кричалки" про путіна й "рускій воєнний корабль".
Проти людей поліцейські застосували водомети та перцевий газ. Після опівночі площу зачистили. Поліція затримала 66 людей "за дрібне хуліганство".
Раніше ми писали, що у Грузії прийняли закон про "іноагентів" - тисячі людей вийшли на мітинг протесту. Крім того, президентка Грузії підтримала протестувальників та пообіцяла ветувати скандальний закон. Ухвалення законопроєкту підтримує правляча партія "Грузинська мрія", заявляючи, що він спрямований виключно на досягнення прозорості фінансування НУО та ЗМІ. Посольство США у Тбілісі назвало ухвалення законопроєкту в першому читанні, а також застосування сили проти демонстрантів "чорним днем для грузинської демократії".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.