Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Єдиний пункт, який поляки не блокують для вантажівок - це Шегині-Медика, але очікувати доведеться кілька діб
У четвер, 9 листопада, на кордоні Польщі через Медику до українського пункту пропуску Шегині виникла 30-ти кілометрова черга. У ній налічують близько 1 020 вантажних автомобілів. Блокада кордону польськими перевізниками триває вже четвертий день. Не працюють три пункти пропуску. Пасажирські автобуси та легкові автомобілі проїжджають безперешкодно. Піші переходи також працюють.
Як повідомляє Радіо Свобода, речник Бещадського прикордонного загону розповів виданню, що перетин кордону в бік України можна здійснити лише на пункті пропуску Медика. Інші - заблоковано.
За словами прикордонника, у Медиці зібралося 1 020 вантажівок. Приблизний час очікування становить 55 годин.
У пункті пропуску Гребенне – Рава-Руська, за словами поляків, стоїть 450 вантажівок. Приблизний час очікування на перетин кордону – 155 годин. Там учасники протесту пропускають одну вантажівку на годину, принаймні так кажуть організатори пікету. До цього пункту підвезли біотуалети. У пункті Дорогуськ - Ягодин також все перекрито.
Пікет відбувається вахтовим методом. На пунктах пропуску впродовж приблизно доби чергує по 20 – 30 людей. Потім їх змінюють інші протестувальники. Блокувати кордон планують два місяці або ж до виконання вимог.
У понеділок, 6 листопада, польські перевізники почали блокувати три пункти пропуску з Україною: "Корчова - Краківець", "Гребенне - Рава-Руська", "Дорогуськ - Ягодин". Головна вимога польських перевізників - повернення системи видачі дозволів для роботи в ЄС українських перевізників.
В Україні заявили, що не будуть повертатися до дозвільного режиму. Ця система сповільняла товарообіг, тільки у 2021 році через кризу з польськими дозволами Україна втратила до 500 млн євро.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.