«Прометей» у матчі Єврокубку зіграв з «Брешією»

Поєдинок пройшов у Ризі

БК «Прометей» (Фото: euroleaguebasketball.net)

У розіграші Єврокубку сезону 2022/23 відбулись матчі одинадцятого туру. У поєдинку Групи А «Прометей» зустрівся з італійським клубом «Брешія». Українська команда програла першу половину зустрічі, але врешті змогла зломити супротив суперника.

У середу, 18 січня, «Прометей» зіграв поєдинок 11-го туру розіграшу баскетбольного Єврокубку сезону 2022/23. Суперником українців стала «Брешія» (Італія). У групі з десяти команд італійський клуб займав шосту позицію турнірної таблиці, «Прометей» йшов на третьому місці. Суперники зустрічались між собою у матчі другого туру. У тому поєдинку італійці перемогли з рахунком 104:70.

Прометей: Классен, Клавелл, Лукашов, Климов, Санон, Сидоров, Ткаченко, агада, Липовий, Кеннеді, Стефенс, Дікі ІІІ, Балвін, Петров.

Брешія: Тангофоло, Массінбург, Ніколич, Делла Валле, Купейн, Петручеллі, Лаквінтана, Курну, Габріел, Тейлор, Мосс, Акеле, Коббінс, Одіасе, Бурнс.

Перебіг матчу

Рахунок у матчі влучним дальнім кидком відкрив гравець «Прометея» Клавел. «Брешія» відігралась у наступній своїй атаці. У середині стартової десятихвилинкі «Прометей» вигравав 10:7. На 8-й хвилині Мосс вперше у матчі вивів «Брешію» вперед. Коббінс закинув з-під щита, реалізував штрафний, зробивши перевагу італійської команди більш відчутної. Закінчилась перша чверть за рахунку 19:15 на користь «Брешії».

Гості продовжували утримувати лідерство. У гравців «Прометея» трохи збився приціл – багато кидків не влучали у кошик. Перевага італійців поступово зросла до семи очок. Припинили заходити і дальні кидки «Прометея». Кожне очко українська команда добувала з великими труднощами, долаючи щільний захист суперника. Тим не менше, до перерви «Прометей» скоротив відставання до чотирьох балів.

За дві хвилини третьої чверті «Прометей» відіграв відставання і повів у рахунку. «Брешія» швидко використала ліміт командних фолів та почала грати обережніше. Це пішло команді лише на користь. Італійці змогли повернути собі лідерство, але надовго його не втримали. На 7-й хвилині третього відрізку матчу рахунок був вже нічийним - 48:48. Лідер неодноразово змінювався, а за підсумками 30 хвилин гри «Прометей» поступався 52:53.

На початку четвертої чверті у рахунку вела то одна то інша команда. Жодному з суперників не вдавалось закріпити перевагу. Втім трохи згодом, а точніше наприкінці 4-ї хвилині, «Прометей» повів +8. Цей ривок став вирішальним. «Брешія», не зважаючи на всі старання, так і не змогла наздогнати українську команду.

• Прометей (Україна) — Брешія (Італія) 79:72 (15:19; 16:16; 21:18; 27:19).

«Прометей» зберіг за собою третє місце у Групі А. До наступного етапу змагань пройде по вісім команд з кожної групи.

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг матчів СК «Дніпро-1» на тренувальних зборах у Туреччині. Також ми повідомляли виступи студентської хокейної збірної України на Універсіаді-2023.