«Прометей» у матчі Єврокубку переміг «Літкабеліс»

Поєдинок пройшов у Литві

БК «Прометей» (Фото: euroleaguebasketball.net)

У розіграші Єврокубку сезону 2022/23 відбулись матчі десятого туру. У поєдинку Групи А «Прометей» зустрівся з литовським клубом «Літкабеліс». Українська команда невдало розпочала гру, але змогла переломити хід зустрічі.

У середу, 11 січня, «Прометей» зіграв поєдинок 10-го туру розіграшу баскетбольного Єврокубку сезону 2022/23. Суперником українців став «Літкабеліс» (Паневежис, Литва). У групі з десяти команд литовський клуб займав восьму позицію турнірної таблиці, «Прометей» йшов четвертим.

Перебіг матчу

Рахунок у матчі відкрила литовська команда. Кеннеді зрівняв, а потім команди почали обмін результативним атаками. На 4-й хвилині господарі відірвались на шість очок. У середині першої чверті литовці вели +8. Завершилась стартова десятихвилинка з рахунком 24:12 на користь «Літкабеліса».

Друга чверть розпочалась з ривку «Прометея» 7:0. Перші очки «Літкабеліс» здобув на четвертій хвилині. Український клуб додав та наблизився до суперника на відстань трьох очок. Втім «Літкабеліс» зміг втримати перевагу і пішов на перерву виграючи 34:33.

Після поновлення гри Калеб результативно закінчив атаку і вперше у матчі вивів «Прометей» вперед. Трохи згодом Стефенс закріпив успіх української команди. У середини третьої десятихвилинки перевага «Прометея» зросла до восьми балів. Господарі рук не опустили та відіграли 5 очок. Проте і «Прометей» не збирався поступатись лідерством.

Четверта чверть розпочалась за рахунку 55:51 на користь української команди. За чотири хвилини «Літкабеліс» не тільки відіграв відставання, а й вийшов вперед. Але невдовзі попереду був вже «Прометей». Гра тримала у напрузі до останніх секунд. І все ж перемогу у цьому важкому матчі здобув «Прометей».

• Літкабеліс (Литва) — Прометей (Україна) 72:80 (24:12; 10:21; 17:22; 21:25).

Після десяти зіграних матчів «Прометей» вийшов на третє місце у Групі А. До наступного етапу змагань пройде по вісім команд з кожної групи.

Раніше Інформатор розповідав  про перехід Руслана Маліновського у «Марсель». Також ми повідомляли про перебіг бою Карена Чухаджяна за титул тимчасового чемпіона IBF.