Універсіада-2023: збірна України впевнено перемогла збірну Швеції

Українці здобули першу перемогу на турнірі

Студентська збірна України (Фото: ФХУ)

На Універсіаді-2023 продовжується хокейний турнір. У своєму третьому матчі студентська збірна України зустрічалась зі збірною Швеції. Українці відправили у ворота суперника 12 шайб.

У вівторок, 17 січня, у хокейному турнірі Всесвітньої зимової універсіади-2023 студентська збірна України, складена з гравців віком до 25 років, провела поєдинок проти збірної Швеції. Обидві команди мали за плечима по дві поразки у попередніх матчах.

Перебіг матчу

Після прикрої поразки від збірної Латвії в овертаймі, українці у поєдинку проти студентської збірної Швеції виглядали біль зібраними. Вже на третій хвилині Сімчук відкрив рахунок, а через 40 секунд Ружніков подвоїв перевагу української збірної. До 7-ї хвилини Денис Бородай та Артем Целогородцев довели перевагу збірної України до чотирьох шайб. Українці трохи розслабились і дозволили супернику протягом останній хвилині першого періоду відіграти дві шайби.

Але це був останній успіх шведської збірної. У другій двадцятихвилинці українці ще тричі засмутили суперника. А у третьому періоді збірна України відвантажила у ворота суперника ще 5 шайб. У підсумку студентська збірна України здобула перемогу з рахунком 12:2

• Україна — Швеція 12:2 (4:2; 3:0; 5:0).

Турнірне становище

Збірна України піднялась на 3-те місці групи А. У півфінал вийдуть по дві кращі команди з кожної групи.

Турнірна таблиця

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг матчів СК «Дніпро-1» на тренувальних зборах у Туреччині. Також ми повідомляли про перехід Михайла Мудрика у лондонський «Челсі».