СК «Дніпро-1» розгромив «Пахтакор»

Українська команда проводить контрольні матчі у Туреччині

СК «Дніпро-1» (Фото: scdnipro1)

Лідер Української Прем’єр-ліги СК «Дніпро-1» продовжує підготовку до другої частини сезону. У другому матчі на тренувальних зборах українська команда зіграла з «Пахтакором». СК «Дніпро-1» без проблем здобув перемогу.

У понеділок, 17 січня, СК «Дніпро-1» провів другий поєдинок на тренувальних зборах. Суперником української команди став «Пахтакор». Тренує команду з Узбекистану колишній футболіст київського «Динамо» Максим Шацьких.

СК Дніпро-1: Костик (Юрчук, 46), Адамюк, Сарапій (Порох, 46), Гомес (Сваток, 46), Пасіч (Амаш, 46), Танковський, Рубчинський (Когут, 46), Танчик (Назаренко, 46), Клименчук (Підлепенець, 46), Гуцуляк (кап) (Бабенко, 46), Довбик.

Пахтакор: 1-й тайм - Суюнов, Турсунов, Хамралієв, Тодоров, Сабіфієв, Папава, Джаббаров, Собірходжаєв, Рахматуллаєв, Тургунбаєв, Банашак.

2-й тайм: Кувбатов, Турсунов, Хамралієв, Турдімуродов, Пойонов, Хамробеков, Хамдамов, Урінбаєв, Файзуллаєв, Холматов, Черан.

Перебіг матчу

СК «Дніпро-1» відкрив рахунок у середині першого тайму. Голкіпер «Пахтакора» помилився, Довбик перехопив м’яч, не став бити з гострого кута і віддав передачу. Клименчуку залишалось лише не влучити у захисника, який відчайдушно намагався прикрити собою порожні ворота. На 33-й хвилині Довбик відзначився вже сам, пробивши з лінії штрафного майданчика.

У перерві тренер СК «Дніпро-1» майже повністю оновив склад. Залишились на полі лише Адамюк, Танковський та Довбик. Команда продовжила атакувати і на 62-й хвилині забила втретє. Підлепенець віддав під удар, а Танковський холоднокровно розстріляв ворота «Пахтакора». СК «Дніпро-1» і надалі продовжував контролювати гру. Українська команда створила ще низку моментів. Забити могли Назаренко, Підлепенець і Довбик, але до кінця поєдинку рахунок не змінився.

• СК Дніпро-1 (Україна) — Пахтакор (Узбекистан) 3:0 (Клименчук, 25, Довбик, 33, Танковський, 62).

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг матчів студентської збірної України з хокею на Універсіаді-2023. Також ми повідомляли про перехід Михайла Мудрика у лондонський «Челсі».