«Прометей» і «Запоріжжя» виграли другі матчі чвертьфіналу плей-офф Суперліги

«Запоріжжя» і «Прометей» вдруге обіграли своїх суперників, і повели в серіях 2: 0.

«Тернопіль» практично наздогнав суперника, але гравці «Запоріжжя» відстояли перемогу. «Хімік» провалив першу чверть і вже не зміг надолужити згаяне.

Про перебіг подій в матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ.

У неділю, 16 травня, в двох парах пройшли другі поєдинки чвертьфінальної серії плей-офф. «Запоріжжя» і «Прометей» впевнено виграли перші поєдинки,і не без підстав сподівалися на продовження успішних виступів.

У Запоріжжі зустрілися БК «Запоріжжя» і «Тернопіль». Гості були налаштовані не реванш за поразку в першому матчі і на початку сьогоднішнього поєдинку повели 7: 0. Мальчевський взяв гру на себе, заробив 10 очок і на 5-й хвилині вивів «Запоріжжя» вперед 13:12. Господарі збільшили відрив у рахунку і виграли стартову десятихвилинку 24:19.

«Тернопіль» успішно пручався, але в середині другої чверті «Запоріжжя» стало збільшувати відрив. Титов довів перевагу господарів майданчика до одинадцяти очок, а перша половина матчу завершилася з рахунком 47:36 на користь «Запоріжжя».

В середині третьої чверті перевага господарів майданчика виросло до п'ятнадцяти очок. До кінця десятихвилинки гості відіграли 6 балів, але все ще програвали 48:57. В цілому, в третій чверті команди грали не результативно, набравши на двох тільки 22 очки.

«Тернопіль» продемонстрував волю до перемоги і став скорочувати відставання. Після кидка Кольченка на кінець третьої хвилини четвертої чверті суперників розділяли всього 3 очки. За три хвилини до кінця основного часу матчу «Тернопіль» програвав 2 бали. Однак господарі віддавати перемогу не збиралися, зіграли зібрано, і повели в серії до трьох перемог 2: 0. Кольченко ( «Тернопіль») став найрезультативнішим гравцем поєдинку, набравши 22 очка.

У Кам'янському «Прометей» приймав «Хімік». Гості відкрили рахунок в матчі і деякий час лідирували. Однак незабаром «Прометей» зрівняв рахунок (11:11) і став стрімко йти у відрив. У час, що залишився до кінця першої чверті час «Хімік» зміг набрати лише 4 очки і закономірно програв 15:32.

Друга чверть пройшла в набагато більш напруженій боротьбі. І хоча «Прометей» швидко довів різницю в рахунку до 22-х очок в свою користь, «Хімік» також швидко відіграв 10 балів. Але перевага господарів майданчика залишалося солідним, і на перерву команди пішли за рахунку 53:37.

Після перерви положення «Хіміка» тільки погіршився. «Прометей» збільшив різницю в рахунку, завершивши третю десятихвилинку з перевагою у 22 очки. У гравців «Хіміка» був найсвіжіший приклад «Будівельника»,який в матчі з «Дніпром» в останній чверті відіграв 17 очок відставання і здобув перемогу. Однак «Прометей», на відміну від своїх географічних сусідів, хоч і дозволив супернику скоротити відставання, все ж зіграв відповідально і перемогу не упустив.

Тепер перед «Тернополем» і «Хіміком» стоїть дуже непросте завдання. Для продовження боротьби за чемпіонство командам потрібно виграти по три поєдинки.

• «Запоріжжя» - «Тернопіль» 74:70 (24:19, 23:17 10:12, 71:22), рахунок в серії 2: 0;
  • «Прометей» - «Хімік» 91:79 (32:15, 21:22, 26:20, 12:22), рахунок в серії 2: 0.

Треті матчі в серії команди проведуть 19 травня у Тернополі та Південному. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв, про перемогу «Динамо» у фіналі Кубку України, про результати поєдинків жіночої волейбольної збірної України  і виході команди до фінальної частини чемпіонату Європи,а також про матчі серії плей-офф баскетбольної Суперліги.