Київська прокуратура вилучила у компаній, які
працювали в Україні, 450 млн грн. Арештовані кошти були передані ГУР МОУ та Нацгвардії України. Їх звинувачують у фінансування діяльності щодо насильницької зміни чи повалення конституційної ладу або захоплення державної влади. Бенефіціарами підприємств був російський громадянин.
Про це повідомляється на офіційному сайті Офісу Генерального прокурора. За інформацією відомства, було
заарештовано активи компаній-виробників напівфабрикатів, які, за словами прокурорів, були затримані за незаконну діяльність.
Подільська окружна прокуратура міста Києва під час проведення досудового розслідування проти компаній кінцевим бенефіціаром яких був громадянин росії, арештувала усі їх активи. Зазначається, що йде мова про понад 450 млн грн. Усі кошти були преедані ГУР МОУ, а також Нацгвардії України.
За даними слідства, в Києві та різних регіонах України деякі підприємства, які належать російським власникам, діяли на її територіх. Ця група компаній займалась виробництвом напівфабрикатів.
Прокурори намагаються довести, що фігуранти справи працювали над насильницькою зміною, чи поваленням конституційної ладу або захоплення державної влади. У відомстві зазначили, що з початку повномасштабної війни з рф Київська міська прокуратура вилучила на корисить ГУР МОУ та Національної гвардії України 1,5 млрд арештованих коштів.
Які ще справи відкривали прокурори
Раніше повідомлялось, що у Закарпатській області було викрито бізнесмена, який
постачав російському оборонному відомству сировину. Зазначається, що були передані вогнетривкі матеріали. Він постачав їх шляхом транзиту у рф та на територію окупованого Криму. Також він це робив попри законодавчі обмеження такої діяльності. Ще до війни чоловік працював з російськими підприємцями і навіть після початку війни він не припинив співпрацю.
Також в Офісі генпрокурора розповіли, що працівникам відомства
вдалось попередити постачання неякісних харчових наборів до ЗСУ. Загалом держава витратила 430 млн гривень на постачання цієї продукції. Кінцевим покупцем продукції підприємства було Міністерство оборони України. Загалом йшла мова про мільйон проднаборів для військових. Суд також визнав, що угода з комерційним товариством, яке займалось постачанням їжі, було укладено з порушенням вимог законодавства України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: