Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Чоловік систематично поставляв сировину до ПАТ Новолипецький металургійний комбінат
У Закарпатській області викрили бізнесмена, який систематично забезпечував російське оборонне підприємство вогнетривкими матеріалами. Він перевозив сировину транзитом у рф та на територію окупованого Криму. При цьому робив це попри заборону.
Детальніше про незаконні перевезення у рф розповіли в Офісі Генерального прокурора. Там зазначили, що чоловік працював з російськими підприємцями до війни й не припинив свою діяльність після вторгнення рф в Україну.
Для продовження незаконної діяльності бізнесмен зареєстрував свій бізнес з перевезень в одній із країн Євросоюзу. Таким чином він транзитом через Білорусь возив сировину у тимчасово окупований Крим та у росію.
Протягом 2023 року бізнесмен із Закарпаття забезпечував постачаннями вогнетривких матеріалів росію, зокрема він перевозив сировину для ПАТ "Новолипецький металургійний комбінат". На цьому підприємстві окупантів з сировини виготовляли сталь, яку потім використовувати у російському оборонному комплексі, зокрема - у системах керування вогнем корабельної артилерії.
В Україні конфіскували велику кількість запчастин для ударних гелікоптерів російського підприємства "Роствертол". Їх виготовляв для росіян львівський завод за угодою від 2011 року. Конфісковані російські активи сягнули мільйонів доларів США.
Як повідомили в СБУ, запчастини для російського виробника вертольотів арештували та націоналізували. Конфіскація відбулась відповідно до законодавства за рішенням ВАКС. Вартість запчастин до російських вертольотів сягнула майже $5,5 млн.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.