Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Президент опублікував пост подяки українським жінкам
Україна знову відзначає Міжнародний день боротьби за права жінок і міжнародний мир в умовах повномасштабної війни. Президент Володимир Зеленський з цього приводу звернувся із привітанням до українок. Глава держави відмітив їх сміливість та самовідданість.
Президент опублікував пост подяки українським жінкам, доповнивши фотографіями українських жінок - рятувальниць, волонтерок, військовослужбовиць, медикинь. Вони лікують поранених, навчають дітей, невпинно волонтерять, рятують життя і героїчно захищають свої сім'ї та свою країну.
"Українські жінки лікують, навчають, волонтерять, рятують, героїчно захищають свої родини та нашу державу. Професійні, самовіддані, рішучі, з великою внутрішньою силою. Наші жінки кохають та виховують, оберігають та піклуються. Все, що ви робите для України, надихає світ. Дякуємо вам за все! Дякуємо, що примножуєте нашу спільну силу", – наголосив глава держави.
Нагадаємо, що 8 березня у світі відзначають Міжнародний день боротьби за права жінок і міжнародний мир. В українському суспільстві ставлення до 8 березня неоднозначне. Вже декілька років тривають дискусії про скасування свята, як такого. Інші ж захищають, мовляв це міжнародний день жінок, а не радянська спадщина. Донедавна це свято пов’язували з тюльпанами та весною. Нині все більше жінок погоджуються, що Міжнародний день боротьби за права жінок – це нагода заявити про рівноправ’я.
Також варто наголосити, що станом на початок 2024 року у складі ЗСУ служить 62 тисячі жінок. З них 45 тисяч 587 – військовослужбовиці, це на 2 тисячі 108 більше, ніж у жовтні. При цьому у 2014 році у складі ЗСУ було понад 49 тисяч жінок, але військовослужбовиць було лише 16 тисяч 557. На сьогоднішній день 13 тисяч 487 жінок мають статус учасниці бойових дій та понад 4 тисячі перебувають у районі проведення бойових дій.
Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах «Україна на часі», а також «Україна на часі Shorts». Там оперативно зʼявляються новини – від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки.Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.
Що чекає Україну та українців після виборів у Росії? Про це розповість майстер нумерології Владислав Грицай. Він також розгляне можливість «жертвоприношення» на території РФ та ймовірність подій у нашій країні. Приєднуйтеся до перегляду, обіцяє бути цікаво!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.