Приват-24 перестане працювати: у чому причина

Читать на русском

В ніч на 21 жовтня банк проводить регламентні роботи. Операції з картками будуть на паузі до 5 ранку.

Читать на русском
Приватбанк, гроші, перекази
Перекази краще зробити заздалегіть

В ніч на 21 жовтня банк проводить регламентні роботи. Операції з картками будуть на паузі до 5 ранку.

Щоб підвищити якість та безпеку платежів, в ніч на 21 жовтня 2023 року ПриватБанк проводить планові регламентні роботи процесингового центру. 

Про це йдеться у повідомленні фінансової установи

«Під час проведення робіт у суботу 21 жовтня з 00:00 до 5:00 ранку тимчасово будуть недоступними операції з картками, платежі в Приват24, також «тайм-аут» триватиме у роботі банкоматів, терміналів самообслуговування та POS-терміналів банку», - розповіли в пресслужбі банку.

Банк проводить роботи вночі, коли більшість клієнтів відпочивають.

«Якщо ви маєте здійснити важливі покупки та перекази о пізній порі, врахуйте час проведення робіт», - порадили в Приваті.

Загалом у банку підрахували, що через процесинговий центр ПриватБанку українці зробили вже понад 70 мільярдів карткових операцій - платежів, переказів та інших.

«На сьогодні клієнти ПриватБанку роблять в середньому 28 мільйонів платежів та інших операцій з картками на день. Це більше 1 млн платежів за годину та майже 50 тисяч платежів щохвилини», - поділилися цікавими фактами у фінустанові.

Де обміняти стару купюру

Поки що тільки у Дніпрі ПриватБанк у тестовому режимі приймає зношені банкноти. Обміняти стару валюту на нові купюри можна за 10% комісійної винагороди.

Обмін старих банкнот проходить в тестовому режимі
Обмін старих банкнот проходить в тестовому режимі

«Послуга з інкасо для інвалюти запущена у тестовому режимі лише у Дніпрі. Встановлено тариф на рівні 10% від суми. Поширення сервісу всією мережею відділень має відбутися до кінця жовтня», - розповіли у банку.

Нагадаємо, що за даними НБУ, зношеними називають такі банкноти:

  • розірвані (розрізані) на частини;
  • із пошкодженими елементами дизайну та захисту (видалені цифрові чи текстові позначення номіналу, зображення портрета, оптично-змінні елементи захисту, захисні стрічки);
  • зі зміненим первісним кольором паперу та/або зображень;
  • із локальними забрудненнями (плямами), уключаючи видимі в ультрафіолетових променях, загальна площа яких перевищує половину площі банкноти;
  • із загальними забрудненнями, уключаючи ті, що спричиняють люмінесценцію паперу в ультрафіолетових променях;
  • обпалені, пропалені, трухлі (пошкоджені внаслідок тривалої дії вологи, різних рідин, хімікатів або з ознаками гниття);
  • мають явні друкарські недоліки.

Раніше Інформатор писав, чи передають банки інформацію про фінансові операції клієнтів ТЦК.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.