"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Цай Ін Вень намагається зберегти дипломатичні зв’язки з країнами, які ще визнають демократичний уряд
Президентка Тайваню Цай Ін Вень 29 березня прибула з візитом до США і зробила зупинку в Нью-Йорка. Вона заявила, що не дозволить Пекіну обмежити зв’язки острова зі світом. Китай засудив візит і пообіцяв кроки у відповідь, якщо офіційні особи США, зокрема спікер палати Конгресу США Кевін Маккарті проведе з нею офіційну зустріч.
Зараз дії Цай спрямовані на підтримку дипломатичних відносин. Вона зупинилася у США по дорозі до Гватемали та Белізу, повідомляє Reuters. Це важливо, адже ці дві країни досі визнають тайваньський уряд як легітимну китайську владу, у той час, як усе більше країн визнають за краще налагоджувати відносини з комуністичним Китаєм. Президентка Тайваню залишиться в Нью-Йорку до суботи, а також відвідає Лос-Анджелес після повернення із Центральної Америки. Очікується, що вона зустрінеться з Маккарті в Каліфорнії, хоча це офіційно не підтверджено.
«Зовнішній тиск не завадить нашій рішучості йти до світу. Ми спокійні та впевнені, не будемо ані поступатися, ані провокувати. Тайвань твердо йтиме по дорозі свободи та демократії та піде у світ. Хоча цей шлях непростий, Тайвань не самотній», — сказала Цай.
Речник Управління Китаю в справах Тайваню Чжу Фенлянь заявив, що у відповідь на зустріч Цай з офіційними особами США, Китай «безумовно вживе заходів для рішучої відсічі». А тимчасовий повірений у справах посольства Китаю у Вашингтоні Сюй Сюеюань заявив, що зустріч «може призвести до ще одного серйозного протистояння у відносинах між Китаєм і США».
З точки зору Пекіну, острів Тайвань, який після революції єдиний залишився під керівництвом демократичного уряду — територія Китаю, самі тайванці — сепаратисти, а дії Сполучених Штатів є провокативними. Американські посадовці неодноразово зустрічалися з представниками влади Тайваню, висловлюючи свою підтримку демократичному уряду. Значний розголос викликав візит на острів ексспікерки Конгресу Ненсі Пелосі.
Але такі жести зустрічають щораз більше невдоволення, адже лідер КНР Сі Цзіньпінь визначив своєю стратегічною ціллю «відновлення територіальної цілісності Китаю» і готує збройні сили до війни. Збройні сили Піднебесної регулярно проводять навчання, на яких тренують висадку на острів. Тайвань є головною проблемою у відносинах між Китаєм та Вашингтоном. Згідно із законодавством, хоч Тайвань і вважається частиною Китаю, уряд США зобов’язаний забезпечити острів засобами для самооборони.
Раніше ми писали про те, що постачання китайського озброєння до росії буде ознакою, що Пекін от-от розпочне Третю світову. А ще ми розповідали, що Вашингтон передає свої атомні підводні човни Австралії і це може змінити розклад сил у Тихоокеанському регіоні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.