«З початку великої війни чимало громадян віком 60 і більше років виявили бажання долучитись до захисту України. Але в українському законодавстві є обмеження щодо залучення до служби такої категорії громадян. Наш законопроєкт знімає ці обмеження»
У зйомках відео взяли участь артистки, інфлюенсери та музиканти, які так само підтримують рівність та активність у соціальних питаннях: Маша Кондратенко, Кажанна, Brykulets, Структура Щастя, Renie Cares, badactress, Олександр Заїка, анастимоза, Скажи Щось Погане, Лея, provulok та інші.
На її думку, цей проєкт має мало шансів окупитися
Президентка Естонії Керсті Кальюлайд вважає, що газопровід "Північний потік-2" буде збитковим проєктом. Вона заявила, що Естонія виступає проти цього проєкту.
Як передає Інформатор, про це вона сказала в інтерв'ю "Радіо Свобода".
"Я думаю, у цього проєкту дуже мало шансів окупитися, тобто повернути ті гроші, які були витрачені на його будівництво. Газові установки, які будуть качати газ, що йтиме по трубах "Північного потоку-2", тим більше мають мало шансів на те, щоб окупитися. Це означає, що проєкт буде збитковим у будь-якому випадку ", - заявила вона.
Президентка додала, що Естонія виступає проти цього проєкту з двох причин.
"Перша і найважливіша - бо цей проєкт мав геополітичний вплив. Він означав, що Україна не зможе експортувати газ до Європи в довгостроковій перспективі", - сказала Кальюлайд.
Друга причина, за її словами, - це те, що проєкт ставить під сумнів плани Євросоюзу перейти на "зелену" енергетику до 2050 року.
Нагадаємо, раніше в Європарламенті розкритикували угоду США і Німеччини з "Північного потоку-2".
Також Інформатор писав, що Європейська комісія може накласти санкції на газопровід "Північний потік-2" перед запуском. Газопровід може ніколи не запрацювати.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.