Прем'єр-ліга: «Ворскла» утримує лідерство, «Динамо» обіграло ФК «Львів».

«Ворскла» на виїзді перемогла «Олександрію» та зберегла за собою лідерство в турнірній таблиці.

Про події в матчах третього туру Прем'єр-ліги повідомляє Інформатор .

У суботу, 19 вересня, відбулися 3 матчі третього туру УПЛ. У першому поєдинку дня лідируюча в чемпіонаті полтавська «Ворскла» на полі суперника зустрілася з «Олександрією». Футболісти «Олександрії» дуже активно почали матч, пресингували суперника на його половині поля, але «Ворсклі» вдалося стримати стартовий натиск господарів. Мало того, полтавчани в середині першого тайму повели в рахунку. Степанюк першим встиг до м'яча в штрафному майданчику, і точним ударом вразив дальній кут воріт «Олександрії». На початку другої половини гри «Ворскла» збільшила перевагу. Пердута з правого флангу увірвався до штрафної, відпасував Пуцліну, який і відправив м'яча у сітку. «Олександрія» провела ряд атак, але всі вони розбилися об організований захисний порядок команди гостей. «Ворскла» здобула третю перемогу і продовжила лідирувати в турнірній таблиці.

Чернігівська «Десна», у якої 24 вересня має відбутися матч кваліфікаційного раунду Ліги Європи з німецьким «Вольфсбургом», у виїзному матчі зустрілася з новачком УПЛ «Інгульцем». У першому таймі точилася вперта і місцями груба гра. Арбітр матчу пред'явив гравцям 6 жовтих карток, причому 4 з них гравцям команди гостей. На 37-й хвилині матчу гравець «Інгульця» Сичинава міг вивести свою команду вперед, але в падінні через себе пробив повз ворота.

А вже на початку другого тайму відзначилися гравці «Десни». Подачу кутового з лівого флангу Будковський подовжив на дальню штангу, і Гітченко буквально заніс м'яча до воріт «Інгулеця» відігрався на 57-й хвилині. Сичинава обробив м'яча в районі лівого кута штрафного, і метрів з 18-ти потужним ударом у верхній кут встановив підсумковий рахунок в матчі.

У заключному матчі суботи київське «Динамо» приймало розбитий «Колосом» в попередньому турі ФК “Львів”.Тренер киян Мірча Луческу після переможного для «Динамо» матчу кваліфікації Ліги чемпіонів здійснив певну ротацію складу. Так, наприклад, в стартовому складі господарів вийшли всього два легіонера, а капітаном команди став Миколенко. Перший тайм, здавалося, став продовженням матчу «Динамо» - «Десна» тижневої давності. Господарі володіли ініціативою, гості зрідка огризалися, але реальної загрози воротам випади команд не принесли.

На третій хвилині другої половини матчу Циганков вивів «Динамо» вперед, реалізувавши пенальті за фол Клименчуков на Супрязі. «Львів» на деякий час взяв м'яча під свій контроль, та на 62-й хвилині рахунок зрівняв. Воротар «Динамо» Бущан відбив перший удар після подачі зі штрафного, після другого спробував зафіксувати м'яч ногами, але з третім нічого вдіяти не зміг. На 83-й хвилині Міхоубі відмахнувся від Циганкова, отримав другу жовту картку за 10 хвилин, і залишив «Львів» в меншості. Динамівці вийшли вперед завдяки відмінному удару зі штрафного Шапаренко на 87-й хвилині. А остаточний рахунок в матчі на користь київської команди встановив Супряга, вийшовши на ударну позицію і пробив над лівим плечем воротаря львів'ян. Перемога «Динамо» 3: 1, і тепер київський клуб чекає поєдинку раунду плей-офф Ліги Чемпіонів з бельгійським «Гентом».

• «Олександрія» - «Ворскла» 0: 2 (Бондаренко, 27, Сагуткін, 78);
  • «Інгулець» - «Десна» 1: 1 (Сичинава, 57 - Гітченко, 49);
  • «Динамо» - «Львів» 3: 1 (Циганков, 48 (пен.), Шапаренко 87, Супряга, 90 + 5 - Челіче, 62).

У неділю, 20 вересня, трьома матчами завершиться програма третього туру: «Олімпік» зіграє з «Минаєм», «Рух» прийматиме «Колос», а а центральному матчі туру «Зоря» зустрінеться з «Шахтарем». Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про поразку СК «Дніпро-1» в матчі з «Маріуполем».