"Україна відкинута на 100 років назад, їхня енергетична система знищується. А скільки українців покинули країну і тепер живуть в інших державах? Вони можуть ніколи не повернутися"
"Якщо буде справедлива угода, якщо президент Трамп, я в це вірю, зможе гарантувати нам цю сильну та незворотну безпеку" для України, то ми рухатимемося на дипломатичному шляху. Я розумію, що без Росії неможливо дипломатично закінчити цю війну"
Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Ця пісня про співзалежну жінку, яка перебуває у стосунках, де її знецінюють. Усі навколо бачать це ставлення і не можуть зрозуміти чому вона досі там... Чому не бачить очевидних речей, виправдовує щоразу таке ставлення до себе. Де її самоцінність? Як можна таке допускати?
Приводом до ухвалення такого судового рішення став випадок, пов'язаний із звільненням співробітника однієї з місцевих компаній
У Латвії інтернет-емодзі у вигляді піднятого догори великого пальця вважатимуть письмовою згодою. Таку ухвалу винесла Колегія у цивільних справах Ризького окружного суду. Фактично, поставивши таку реакцію, людина повністю погоджується з написаним на офіційному рівні.
Як повідомляє агентство Novinite, приводом до ухвалення дещо незвичного рішення став випадок, пов'язаний із звільненням співробітника однієї з місцевих компаній. Зазначається, що власник фірми зажадав від працівників бути присутніми в офісі у певні дні тижня. Під повідомленням у робочому чаті один із працівників поставив лайк (👍), втім на роботу так і не з'явився.
Керівництво компанії подало до суду, який вирішив, що емодзі "лайк" можна розцінювати як згоду, виражену письмово.В ухвалі юристи посилаються на Кембриджський словник англійської мови, де "лайк" означає "щось, що виражає схвалення".
Касаційний суд Латвії, який є головним у судовій владі республіки, ухвалив, що емодзі, які використовуються під час електронного листування, також можуть бути підставою для позову про наклеп.
У червні канадський суд також дійшов подібного висновку, прирівнявши емодзі з піднятим до гори великим пальцем до підпису під контрактом і зобов’язавши фермера виплатити 82 тис. канадських доларів як компенсацію за невиконаний контракт.
Тоді суддя Тімоті Кін, головуючий у справі, підкреслив, що канадське суспільство вступає у нову реальність, де переважають емодзі та схожі до нихі форми спілкування. Він також визнав, що суди повинні бути готові до вирішення проблем, які можуть виникнути через масове використання емодзі.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що в iOS та Android можуть з'явитися українські емодзі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.