“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Приводом до ухвалення такого судового рішення став випадок, пов'язаний із звільненням співробітника однієї з місцевих компаній
У Латвії інтернет-емодзі у вигляді піднятого догори великого пальця вважатимуть письмовою згодою. Таку ухвалу винесла Колегія у цивільних справах Ризького окружного суду. Фактично, поставивши таку реакцію, людина повністю погоджується з написаним на офіційному рівні.
Як повідомляє агентство Novinite, приводом до ухвалення дещо незвичного рішення став випадок, пов'язаний із звільненням співробітника однієї з місцевих компаній. Зазначається, що власник фірми зажадав від працівників бути присутніми в офісі у певні дні тижня. Під повідомленням у робочому чаті один із працівників поставив лайк (👍), втім на роботу так і не з'явився.
Керівництво компанії подало до суду, який вирішив, що емодзі "лайк" можна розцінювати як згоду, виражену письмово.В ухвалі юристи посилаються на Кембриджський словник англійської мови, де "лайк" означає "щось, що виражає схвалення".
Касаційний суд Латвії, який є головним у судовій владі республіки, ухвалив, що емодзі, які використовуються під час електронного листування, також можуть бути підставою для позову про наклеп.
У червні канадський суд також дійшов подібного висновку, прирівнявши емодзі з піднятим до гори великим пальцем до підпису під контрактом і зобов’язавши фермера виплатити 82 тис. канадських доларів як компенсацію за невиконаний контракт.
Тоді суддя Тімоті Кін, головуючий у справі, підкреслив, що канадське суспільство вступає у нову реальність, де переважають емодзі та схожі до нихі форми спілкування. Він також визнав, що суди повинні бути готові до вирішення проблем, які можуть виникнути через масове використання емодзі.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що в iOS та Android можуть з'явитися українські емодзі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.