«Ніхто не просить Зеленського визнати Крим російською територією»
«Не буде жодної угоди, яка дасть Росії міцніші основи, необхідні для перегрупування та повернення з більшим насильством».
Завдяки архіву експедиційних матеріалів Мар’яни Садовської ми відкрили для себе чудову гаївочку із с. Потічок Івано-Франківської області, якою хотіли б поділитися з вами.
Чи схвалять тематичні емодзі – повідомлять у жовтні
Українська диджитал-агенція Hexagon Agency створили українські емодзі. Їх має розглянути Unicode. Опісля вони можуть стати доступними для користувачів iOS та Android.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на The Village Ukrainie.
Серед емодзі – козак, булава, рушник, борщ, тризуб, традиційна вишита сорочка, борщ і дуля. Ілюстратором став Ян Захаров.
«Уявіть, що зустрічаєте когось у чаті рушником або відправляєте булаву, щоб виразити підтримку колективного рішення», – кажуть в агенції.
Свої емоджі Hexagon Agency запропонувала на розгляд Unicode Emoji Subcommittee. Це означає, що вони можуть стати доступними для користувачів iOS та Android.
«Нові emoji – реакція на соціокультурні зміни. Ці маленькі піктограми стали більш інклюзивними і презентують важливі для багатьох образи: ми бачили прапор-веселку, вагітних чоловіків, шкіру різних кольорів, релігійні символи etc. Розуміючи роль війни, її вплив і реакції на неї, можемо припустити, що місце для чогось українського, окрім прапора, є й у наступній версії emoji», – коментують в агенції.
Чи схвалять в Unicode українські емодзі, стане відомо в жовтні 2022 року.
До слова, Hexagon Agency – українська диджитал-агенція, яка спеціалізується на веброзробленні та UX/UI-дизайні.
Unicode Emoji Subcommittee – група ентузіастів і некомерційна організація з Кремнієвої долини, які багато років збирають ідеї для емодзі з різних джерел і реалізовують їх на всіх платформах.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.