Послаблень не буде: Євросоюз продовжив санкції проти росії за анексію Криму

Читать на русском

Далі на рашистів будуть чекати лише нові обмеження

Читать на русском
Послаблень не буде: Євросоюз продовжив санкції проти росії за анексію Криму

Далі на рашистів будуть чекати лише нові обмеження

Запроваджувати нові санкції проти рф – це добре, але не варто забувати і про старі. 

Про прийняття відповідного рішення повідомили в пресслужбі Ради ЄС, – передає Інформатор.

Рада ЄС офіційно прийняла рішення продовжити санкції проти росії, які були запроваджені у зв’язку з анексією Криму та Севастополя. Таким чином, обмеження будуть діяти ще щонайменше до 23 червня 2023-го року. Щоправда, дивлячись на поведінку рф, скоріш за все їх продовжать ще на довше. 

Вперше згадані санкції запровадили ще у червні 2014-го року. Це була пряма реакція на злочинні дії рф против Криму та інших територій України. До списку обмежень увійшли заборона на ввезення в ЄС продукції з незаконно захоплених територій. Крім цього заборонялося й фінансування інфраструктурних, фінансових чи туристичних послуг, що пов’язані з Кримом чи Севастополем. 

Крім цього, заборонявся експорт певних товарів чи технологій до кримських компаній, які також підпадали під обмеження. Заборонялося і фінансувати будь-які намагання рф заробити на Криму, зокрема обмеження на допомогу у видобуванні чи пошуках нафти. 

ЄС й надалі обіцяє підтримувати та допомагати зберігати суверенітет та територіальну цілісність України. Захоплення територій росією не буде визнаватися ніким з цивілізованого суспільства. 

Нагадаємо, що українці зможуть оформити паспорт за кордоном.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.