Головна
Україна
Події
09:27, 20 Червня
Информатор UA

Интро

Уряд ухвалив експериментальний проєкт, який дозволить українцям оформляти ID-картки та закордонні паспорти. Це стосується тих, хто знаходиться за межами України. Про це повідомляєз посиланням наМіністерство внутрішніх справ України. Прийматимуть документи у відокремлених підрозділах держпідприємства "Документ", що розташовані за кордоном таналежать до сфери управління ДМС України і є адміністратором Єдиного державного демографічного реєстру. Перелік держав, у яких буде здійснюватися прийняття документів для оформлення паспортів громадянина України, визначатиметься ДМС України за погодженням з Міністерством закордонних справ. Нагадаємо,можуть одночасно оформити ID-карту та закордонний паспорт. Крім того, у додатку з'явилося нове цифрове посвідчення. Такожписав, якоформити лікарняний українцям за кордономта отримати виплати. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут. Заголовне фото: Shutterstock

Українці зможуть оформити паспорт за кордоном

Читать на русском

В яких саме країнах можна буде скористатися такою послугою поки що визначають

Читать на русском
Українці зможуть оформити паспорт за кордоном

В яких саме країнах можна буде скористатися такою послугою поки що визначають

Уряд ухвалив експериментальний проєкт, який дозволить українцям оформляти ID-картки та закордонні паспорти. Це стосується тих, хто знаходиться за межами України.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Міністерство внутрішніх справ України

Прийматимуть документи у відокремлених підрозділах держпідприємства "Документ", що розташовані за кордоном та належать до сфери управління ДМС України і є адміністратором Єдиного державного демографічного реєстру.

Перелік держав, у яких буде здійснюватися прийняття документів для оформлення паспортів громадянина України, визначатиметься ДМС України за погодженням з Міністерством закордонних справ.

Нагадаємо, українці можуть одночасно оформити ID-карту та закордонний паспорт. Крім того, у додатку «Дія» з'явилося нове цифрове посвідчення.

Також Інформатор писав, як оформити лікарняний українцям за кордоном та отримати виплати.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Заголовне фото: Shutterstock

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.