Послабити карантин в Україні не можуть Київ та 16 областей

У п'яти регіонах лікарні заповнені більш ніж на 50%

Послабити карантин в Україні не можуть Київ та 16 областей

Станом на 2 вересня в Києві та 16 областях України спостерігається широке поширення коронавірусу. Вони не готові послабити карантин.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на дані Міністерства охорони здоров'я .

Так, у всіх областях проводиться достатня кількість тестів, в п'яти регіонах лікарні заповнені більш ніж на 50% протягом п'яти днів: це Вінницька, Івано-Франківська, Одеська та Чернівецька області.

Захворюваність перевищує пороговий рівень в Києві та 16 областях: Вінницькій, Волинській, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Київській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій, Чернівецькій та Чернігівській.

Найвища захворюваність на 100 000 осіб за два тижні - в Чернівецькій (258,6), Тернопільській (243,4) та Івано-Франківській (175,4) областях.

Нагадаємо, в Україні за останню добу більше 2400 нових випадків COVID-19 і новий рекорд за померлими .

Раніше в Міністерстві охорони здоров'я повідомляли, що в Україні з початку літа в два рази збільшився охоплення тестування COVID-19 .

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити