“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Це один з ключових документів для роботи уряду та центральних органів виконавчої влади
Кабінет Міністрів під час засідання 16 лютого затвердив План дій Уряду на 2024 рік. Серед основних пріоритетів вказується посилення армії та забезпечення стійкості економіки. Також уряд планує гуманітарне розмінування.
Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, назвавши основні пріоритети документа. За його словами, план дій уряду - це майже 450 завдань. Це законопроєкти, програми, постанови.
"Це один із ключових документів для роботи Кабінету Міністрів і центральних органів виконавчої влади. План дій Уряду - це про те, як зробити Україну сильнішою, як посилити нашу армію, забезпечити стійкість економіки, наблизити перемогу та продовжити відновлення", - зазначив Денис Шмигаль.
Серед інших пріоритетів: верховенство права та санкційна політика, регіональний розвиток і децентралізація, наука та інновації, консолідація українського суспільства, захист довкілля.
У вівторок, 13 лютого, народні депутати зареєстрували у Верховній Раді законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо мотивації військової служби». Секретар Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони і розвідки Роман Костенко. Роман Костенко вважає, що зараз Україні необхідна трансформація «від армії мобілізованих - до армії професійних мотивованих військовослужбовців». Для цього, на його переконання, українським захисникам потрібна дієва та прогнозована система доплат, пільг і гарантій.
У січні військові масово скаржилися на незрозумілу систему виплат грошового забезпечення у грудні та у січні. За їх словами, раніше військові отримували основну зарплатню та доплати (бойові) двома сумами. Зараз прийнято рішення розділити виплати. Попри те, що у мережі розганють чутки про масові затримки зарплати військовим, явище не є повсюдним. Можливо, на ситуцію має вплив структура Держбюджету-2024, де видатки на оборону скорочено майже на 30 мільярдів.
Нагадаємо: Політолог Андрій Золотарьов розглядає новий законопроєкт про мобілізацію, обговорює внесені правки та розкриває, чому закон залишається каральним і депресивним. Приєднуйтеся до перегляду відео, щоб отримати більше деталей та глибше зрозуміти сутність цих змін.