"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Уряд країни не розкрив подробиць рішення
У Португалії продовжили тимчасовий захист для біженців з України. Він триватиме до кінця 2024 року. Відповідне рішення влада країни ухвалила у п’ятницю, 23 лютого.
Про це повідомляється на урядовому порталі Португалії. Водночас Рада міністрів країни не дослухалася рекомендацій Єврокомісії.
Португальська влада продовжила тимчасовий захист українських біженців на весь 2024 рік до його закінчення. Втім, Єврокомісія рекомендувала пролонгувати його до березня 2025-го. Інших подробиць в уряді не розкрили.
Відомо, що тимчасовим захистом у Португалії користуються 58,8 тисяч українських громадян, яким довелося тікати від повномасштабного вторгнення російської федерації. Такі дані станом на сьогодні наводить Євростат.
Нагадаємо, що президент Польщі Анджей Дуда продовжив термін легального перебування українських біженців до 30 червня 2024 року. Він підписав відповідний закон 20 лютого, який не тільки продовжує проживання на законних підставах, але й розширює права українських медичних спеціалістів у частині легального працевлаштування в Польщі.
Також у Великій Британії українці, які втекли від війни, можуть продовжити свої візи ще на 18 місяців. Уряд ввів нову схему подовження документів. Ця програма дасть українцям "впевненість" та "стабільність", як вважає британська влада.
А нещодавно Агентство ООН у справах біженців провело дослідження та з’ясувало, скільки українців хочуть повернутися додому через два роки повномасштабного вторгнення. У майбутньому приїхати назад в Україну збираються майже дві третини біженців.
Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах «Україна на часі», а також «Україна на часі Shorts». Там оперативно зʼявляються новини – від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки.Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.
Розв'язання інфраструктурних проблем столиці - ключ до її успішного розвитку. Однак, чому інфраструктура вважається однією з найбільших проблем у Києві? Олег Попенком, інфраструктурний аналітик, розкриває суть проблеми: тотальне недофінансування метрополітену. Він детально розповість про цей аспект у нашому відео. Долучайтеся та дізнайтеся більше!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.