Гол, асист та привезений пенальті. Циганков і Довбик взяли участь у гольовій феєрії в матчі Ла Ліги

На рахунку Артема Довбика гол та результативна передача

Довбик, Циганков
Жирона святкує гол

У суботу, 23 вересня, в матчі 6-го туру іспанської Ла Ліги Жирона приймала Мальорку. Господарі здобули впевнену перемогу, хоча і пропустили першими. Свій внесок в успіх команди зробили українці Артем Довбик та Віктрор Циганков.

Поєдинок розпочався для Жирони не дуже вдало. Вже на третій хвилині арбітр призначив пенальті у ворота господарів поля, а винуватцем став Віктор Циганков. Після подачі кутового м’яч влучив українцю у руку. Одинадцятиметровий реалізував Ведат Мурікі.

Жирона відігралась на 26 хвилині завдяки влучному удару Лопеса. Вперед господарів поля вивив Довбик. Український форвард на 33-й хвилині реалізував пенальті. Довбик ледь не схибив, але м’яч від штанги все ж таки влетів у ворота. Цей гол став другим для Артема у Ла Лізі.

Ще до перерви Мартін та Еррера зробили рахунок 4:1 на користь Жирони. На 57-й хвилині Савіо відправив у ворота Жирони п’ятий м’яч. Асистував Савіо Артем Довбик.

Підсумок матчу вже ні у кого не викликав сумнівів. Тому на 61-й хвилині тренер Жирони замінив обох українців. Втім гравці Жирони занадто розслабились. Пратс на 89-й та 90+5-й хвилинах трохи підсолодив для Мальорки гіркоту поразки.

• Жирона - Мальорка 5:3;
    Голи: Лопес, 26, Довбик, 33 (пен.), Мартін, 37, Еррера, 45, Савіо, 57 - Мурікі, 4 (пен.), Пратс, 89, 90+5.

Жирона вийшла на перше місце турнірної таблиці Ла Ліги. Втім з першої сходинки її зможуть посунути Реал та Барселона.

Наступний матч Жирона проведе 27 вересня. Команда Циганкова та Довбика на виїзді зіграє з Вільярреалом.