Польські фермери заблокували пункт пропуску на кордоні зі Словаччиною

Читать на русском

Протест на польсько-словацькому кордоні триватиме до кінця березня

Читать на русском
Блокада кордону
Заблокований пункт пропуску "Хижне"

Протест на польсько-словацькому кордоні триватиме до кінця березня

Польські фермери розширили свою акцію протесту та кордон зі Словаччиною. Поляки заблокували пункт пропуску "Хижне" на польсько-словацькому кордоні. Пропускатимуть протестувальники по одній вантажівці за годину.

Про це повідомляє Радіо Свобода. Цю інформацію підтвердили у ґміні Яблонка на своїй сторінці в мережі.

За словами фермерів, саме через пункт пропуску "Хижне" в Польщу заїжджає агропродукція з України та росії. Попередньо відомо, що протест триватиме до кінця березня.

Повідомляється, що аграрії пропускатимуть одну вантажівку в годину. Легкового транспорту та автобусів протест не стосується.

Страйки польських фермерів

Протест поляків розпочався 9 лютого. Польські протестувальники блокують всі пункти пропуску на кордоні з Україною, а також дороги й автомагістралі в окремих воєводствах.

Через блокування польськими фермерами кордону з Україною на пунктах пропуску з іншими країнами ЄС також утворилися черги з вантажівок. Зокрема в Словаччині, Угорщині та Румунії.

До слова, страйкарі вимагають заборонити імпорт сільськогосподарської продукції з України. Також поляки виступають проти європейської аграрної політики, зокрема, проти впровадження так званої "зеленої політики" - йдеться про низку екологічних і кліматичних вимог.

Інформатор та Україна на часі: що подивитися на YouTube

Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах "Україна на часі", а також "Україна на часі Shorts". Там оперативно зʼявляються новини - від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки. Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.

Михайло Орєшніков розкриває, що в останні два місяці в партизанському русі в росії відбулися значні зміни, спрямовані на більш ефективні удари по військових об'єктах. Події цієї трансформації викликають питання про перспективи цього напрямку, його основну мету та можливі додаткові цілі, такі як економічні або логістичні. Особливий акцент буде зроблено на аналізі наявності стратегії у партизанських рухах загалом. Приєднуйтесь до обговорення цих важливих тем!

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.