“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Фермери готові розблокувати КПП Краківець, але тільки тимчасово
Близько 2300 вантажівок застрягли в чергах на українсько-польському кордоні станом на 9 березня. Польські фермери, протестуючи проти імпорту української агропродукції, блокують рух на деяких пунктах пропуску. Утім на КПП "Краківець" поляки готові послабити блокаду.
Як повідомив речник ДПСУ Андрій Демченко, найбільш проблемними залишаються КПП "Ягодин" та "Шегині": тут фермери не пропускають жодного вантажного транспорту в бік Польщі. За минулу добу проїзд у цьому напрямку був нульовим.
За словами Демченка, тимчасове розблокування очікується на КПП "Краківець". Польська сторона обіцяла відновити рух до 13 березня.
"Польські фермери, нібито, вирішили припинити тимчасово блокування руху у напрямку КПП "Краківець". За інформацією, яку нам повідомили, це може тривати десь до 13 числа", - повідомив Демченко.
Інші категорії транспорту (легкові авто, автобуси) та гуманітарні вантажі можуть перетинати кордон безперешкодно. Їх польські фермери не блокують.
Польські фермери виступають проти набору ініціатив Єврокомісії, які спрямовані на досягнення кліматичної нейтральності в Європі до 2050 та імпорту сільськогосподарської продукції з України. Фермери також вимагають створення нової спільної сільськогосподарської політики.
Вони хочуть, щоб відбулося відновлення митних зборів на продукцію з України, розширення портової інфраструктури та залізничного сполучення, щоб покращити логістичні аспекти транспортування сільськогосподарської продукції. Фермери протестують проти обмеження бюрократії в сільському господарстві, скасування заборони на використання азотних добрив з листопада до кінця лютого, збільшення ліміту допомоги до 50 тис. злотих або сприяння сільськогосподарським інвестиціям у сільській місцевості.
Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах "Україна на часі", а також "Україна на часі Shorts". Там оперативно зʼявляються новини - від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки. Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.
Поговоримо про загальний вплив виборів президента РФ на ситуацію в Україні, які очікувати зміни та чому в нашій країні зʼявляється небезпека зникнення демократїї. Долучайтеся до перегляду щоб послухати детальніше.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.