“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Шахраї через фішингові сторінки отримують дані особистих кабінетів покупців, відміняють замовлення та додають власні рахунки для повернення коштів
Покупці AliExpress можуть зіткнутися з повним скасуванням усіх своїх замовлень і гроші за такі товари їм не повернуться. Покупці онлайн-майданчика почали отримувати повідомлення на електронну пошту, в яких пропонується взяти участь у розіграші на честь нібито дня народження інтернет-магазину. При цьому в листі зазвичай розміщено лише посилання на сайт майданчика, на який пропонується перейти. Це посилання часто веде на фішингову сторінку.
«Це нове масове розсилання фіксується останнім часом, і так діють шахраї. За посиланням не офіційний сайт магазину, а фішингова сторінка. Вона імітує дизайн відомого маркетплейсу, але якщо вказати там дані свого особистого кабінету, зловмисники зможуть отримати доступ до нього і вкрасти конфіденційну інформацію», – розповів фінансовий експерт Валерій Попов.
За його словами, після того, як шахраї зможуть потрапити в особистий кабінет покупця, вони зроблять для нього повне скасування всіх замовлень. Але гроші за вже оплачені товари не повернуться їхньому початковому власнику, бо там будуть вказані дані вже іншого рахунку. І з подібною ситуацією зіткнеться кожен, хто прийме фішинговий сайт справжній.
Щоб цього не сталося, зазначив експерт, важливо не переходити за жодними посиланнями у розсилках, а також ретельно перевіряти справжність сторінок. Найкраще для замовлень використовувати лише офіційну версію AliExpress.
Як раніше повідомляв Інформатор, AliExpress просуває власний мобільний додаток. Там компанія може надсилати користувачам повідомлення і тісніше спілкуватися зі своєю аудиторією. Щоб заохотити встановлювати додаток на свої смартфони, AliExpress пропонує бонуси його користувачам.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.