"Президент чітко дав зрозуміти обом сторонам: якщо прямий діалог не розпочнеться в найкоротші строки, то США мають піти з цього конфлікту - що б це не означало..."
Робота "100 років" за віршем видатного українського поета Василя Стуса нагадує про тривалу боротьбу українців за свободу, сильний дух нашого народу, що не був зломлений попри найтяжчі випробування.
Очевидці події зняли її на відео та записали номер авто чоловіка
У Києві чоловік викинув у воду залізний гараж, який він перевозив вантажівкою, після чого втік. Подія сталася у неділю, 30 квітня, на Північному мосту. Але непомітно позбутися непотребу в такий спосіб киянину не вдалося - його зняли на відео очевидці, кадри поширилися мережею з підписами у стилі "поборов паводок у Дніпрі!" В результаті горе-водія швидко розшукала поліція та склала на нього протоколи.
"У нього ця конструкція спочатку на ходу відпала, він 15 хв намагався щось з нею зробити, а потім вирішив тупо скинути у воду", - каже очевидець події.
"Громадяни стали очевидцями події, як металева конструкція звалилася з вантажівки в Дніпро. Не розгубилися, встигли зафільмувати та ще й номер авто запам’ятати. Адже водій одразу зник з місця події", - написала пресслужба патрульної поліції Києва в Telegram 1 квітня.
Поліцейські зазначили, що 37-річного чоловіка знайшли швидко. Він пояснив, що причиною ДТП став ненадійно закріплений вантаж, який перекинувся під час руху. На водія склали протоколи за:
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.