“Всюди, де вони росіяни заходили на наші території, вони знищували школи та церкви. Росіяни вбили 50 священнослужителів тільки за те, що вони “повинні” були служити патріарху Кірілу та їхній церкві, а священник служить людям та Богу”
"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Наступний тиждень 16-22 грудня несе нам одразу дві добрі новини
«Вірні друзі» — розповідає про прості, але важливі істини, це справжній тост за дружбу, яка стає опорою та долає час і відстані, нагадування про те, як важливо залишатися щирими в цьому швидкоплинному світі, де спогади гріють душу, а моменти разом залишаються в серці назавжди.
Міністра освіти звинувачували в плагіаті
Окружний адміністративний суд Києва визнав незаконними дії комітету з питань етики Національного агентства із забезпечення якості освіти щодо плагіату в роботах міністра освіти і науки Сергія Шкарлета.
Про це сам Шкарлет повідомив у Telegram,передає Інформатор .
"Дослідивши матеріали справи, Окружний адмінсуд столиці визнав протиправними дії відповідача щодо встановлення наявності текстових запозичень без посилання на джерело в ряді моїх наукових робіт. Як і обіцяв, в судовому порядку я захистив своє ім'я як вченого, який ніколи не займався плагіатом", - написав Шкарлет.
На думку міністра, комітет з питань етики "перетворився в інструмент маніпуляцій".
"Рішення про наявність чи відсутність плагіату в роботах українських вчених має прийматися виключно в рамках чинного законодавства, уповноваженими структурами і тільки на підставі доведених фактів. МОН, в свою чергу, продовжує напрацьовувати нормативні документи з питань академічної доброчесності та розвитку української науки", - заявив він.
Відзначимо 11 вересня комітет з етики Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО) підтвердив наявність плагіату в наукових роботах тоді ще в. о. міністра освіти і науки Сергія Шкарлета.
Після цього сотні вчених підписали протест проти призначення главою МОН Шкарлета. Крім того, комітет не підтримав призначення Шкарлета міністром освіти.
Також Інформатор писав, що в Раді зареєстрували проект постанови про звільнення Шкарлета. пізніше ДБР викликало чотирьох нардепів на допит через голосування за призначення Шкарлета.