Пити Віагру більше не соромно - забудьте назавжди про сині пігулки

Нову версію препарату навіть не знадобиться запивати водою

Віагра, таблетки, ліки, медицина
Віагру використовували протягом 25 років.

Як відомо, класична синя таблетка "Віагри" має не надто зручну форму. Тож лікарі розробили нову форму ліків для посилення чоловічої потенції, що розчиняється на язиці. Повідомляється, що культові блакитні таблетки викликали збентеження у деяких пацієнтів – декому непросто було їх проковтнути. Натомість нова розчинна в роті плівка навіть не потребує запивання водою. 

Новий варіант пропонують тим, хто "цінує зручність і обережність", наголосив виробник піґулок. Цей формат може з'явитися у продажу вже протягом наступних п’яти років, повідомляє The Telegraph. Така форма препарату ще повинна бути схвалена Агентством з регулювання лікарських засобів та продуктів охорони здоров’я.

Очікується, що цей продукт коштуватиме так само і буде доступний у тих самих дозах. Його тонкі та непомітні плівки будуть упаковані в алюмінієвий пакет.

Близько половини чоловіків старше 40 років мають еректильну дисфункцію, і щороку продаються мільйони таблеток "Віагри". Фармацевт і експерт з охорони здоров’я Торран Говінд каже, що деяким чоловікам все ще може здатися, що вживання "Віагри" – це трохи соромно. Проте нова формула покликана спростувати це відчуття.

Історія синьої таблетки

Віагра стала фармацевтичним і культурним феноменом, коли вперше вийшла на ринок у 1990-х роках після того, як її винайшов Pfizer. Американська фірма створила віагру, відому як силденафіл, у 1980-х роках – для боротьби із захворюваннями серця. Але це не спрацювало. 

Однак учасники дослідження відзначили побічний ефект – часті ерекції – і препарат запатентували й схвалили як ліки проти еректильної функції в 1998 році. Назвою та брендом Viagra тепер володіє Viatris, дочірня компанія Pfizer, заснована у 2020 році. Нещодавно вона подала заявку на торгову марку для нової форми препарату. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube