“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Проєктування нової станції планують почати в наступному році
Після стикування російського модуля "Наука" до МКС у модуля мимовільно включилися двигуни, що призвело до низки проблем. І після цього Росія вирішила побудувати свою орбітальну станцію.
Включення двигунів модуля "Наука" призвело до обертання МКС на одному місці. Екіпажу потрібно немало зусиль, щоби стабілізувати станцію, а Х'юстон навіть дав команду підготувати корабель Crew Dragon до евакуації. Після цього представники "Роскосмосу" заявили, що вони створять свою нову орбітальну космічну станцію з доміно і ведмедями, яка прийде на заміну МКС. Також вони зазначили, що завершити експлуатацію МКС планується до 2028 року.
За твердженням "Роскосмосу", нова орбітальна "станція стане плацдармом для освоєння Місяця й Марса". Нахил перспективної орбітальної станції складе 97-98 градусів. Вона буде кожні дві доби проходити всю Землю, а в Арктичному регіоні вона перебуватиме кожні півтори години.
Спочатку термін експлуатації МКС закінчувався у 2024 році, але в червні 2021 року голова NASA Білл Нельсон запропонував керівнику «Роскосмосу» Дмитру Рогозіну продовжити експлуатацію станції до 2030 року, тоді Рогозін ідею підтримав. Однак більша частина обладнання російського сегмента МКС виробила свій ресурс і витрати на його утримання після 2025 року можна буде зіставити з вартістю створення нової станції. Що говорити, якщо навіть модуль "Наука", який тільки прибув до МКС, виробив свій ресурс ще на Землі, адже спочатку його запуск планувався у 2007 році.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.