“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
На правому та лівому березі Дніпра з'являться підземні переходи
Наразі на Дніпровській ГЕС проводять планові ремонти та реконструкцію обладнання. А вже 2022 року стартує реконструкція греблі у Запоріжжі, після якої вона стане двоярусною. Потоки авто підуть у різні боки за різними рівнями конструкції.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на "ZаБор".
Зараз щогодини в середньому в обидва боки запорізькою греблею проїжджає понад 3 тисячі автомобілів. У 70-х, коли дорогу тут розширили, пропускну спроможність розраховували виходячи з потоку 750 авто на годину. Через величезний транспортний потік греблю хочуть реконструювати.
Після реконструкції гребля стане двоярусною, на кожному рівні буде по 2 смуги руху в один бік. Помітно розширять й пішохідні зони на греблі ДніпроГЕС, також з'являться велодоріжки. До речі, велодоріжки будуть в обидві сторони та у них буде захист від основного транспортного потоку.
Відповідно до проєкту, на правому та лівому березі Дніпра з'являться підземні переходи. Також облаштують фотозони. Проїжджа частина в обидва боки греблі буде 8,1 м (зараз вона 7,5 метра). Для цього розширюватимуть вулицю Щаслива та бульвар Вінтера.
Фото: "ZаБор"
Нагадаємо, у Києві розпочалася реставрація костелу святого Миколая, який постраждав від пожежі у вересні цього року. Для його відновлення застосують технологію дбайливого очищення поверхні тендітних елементів декору, розроблену в Німеччині.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.