Британський монарх досі живий, а ця псевдоновина фігурує ще з ранку понеділка
У понеділок, 18 березня, російські ЗМІ та телеграм-канали повідомили про смерть британського короля - 75-річного Чарльза III. Ця інформація виявилася неправдивою. Жодної інформації про начебто смерть монарха у Британії офіційно не повідомлялося.
Близько 13:50 за Києвом російські телеграм-канали та видання з посиланням на повідомлення Букінгемського палацу або ЗМІ почали повідомляти про смерть короля Великобританії Карла III. РосЗМІ прикріпили нібито скріншот заяви Букінгемського палацу. Насправді ж ані офіційний сайт, ані твіттер королівської родини, ані британські ЗМІ не повідомляють про смерть Карла. Фейкове повідомлення, на яке послалися російські ЗМІ та канали, зранку циркулює в англомовному твіттері.
Чарльз III й справді бореться з раком простати. Якийсь час він перебував у лікарні, проте завжди говорив про те, що хоче скоріше повернутися до публічної діяльності. Він був позитивно налаштований на лікування і виконував усі приписи лікарів.
Варто зазначити, що Чарльз III, який носив раніше титул принца Уельського Чарльза, став королем Великої Британії та 14 інших територій у вересні 2022 року, коли після 70 років перебування на троні померла його мати - королева Єлизавета II.
Король Великої Британії Чарльз III розпочав підготовку до передачі корони спадкоємцю раніше, ніж очікувалося, писало Daily Mirror. Як заявив експерт із британської королівської родини Том Квінн, до хвороби короля питання успадкування не передбачалося обговорювати ще щонайменше 10 років.
План короля передбачає відмову від високого титулу на користь принца Вільяма упродовж п'яти років. Після цього Чарльз має намір оголосити, що передає корону своєму старшому синові. За інформацією експертів, Його Величність має намір перевірити готовність принца Вільяма до майбутньої ролі.
Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах "Україна на часі", а також "Україна на часі Shorts". Там оперативно зʼявляються новини – від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки.Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.
Майстерність фальшивомонетників зросла в рази - підробити можуть будь-яку купюру, ще й так, що її приймають термінали поповнення. Як виявити фальшивку, розповідає фахівчиня з криміналістичної лабораторії Вікторія Куликовська.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.