Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Свято змістили більше, ніж на місяць
В Україні змінили дату святкування Дня медика. Тепер замість 18 червня професійне свято лікарів відзначатимуть 27 липня. Відповідний Указ уже підписав президент України Володимир Зеленський.
Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров’я. Зазначається, що це зроблено для того, аби ще більше відійти від російських стандартів. Завдяки цій зміні наші героїчні лікарі не вимушені будуть святкувати власний день разом із поплічниками росйських вбивць та тими, хто цих самих вбивць лікував від поранень.
“Українські лікарі, які рятують сотні життів, більше не будуть відзначати професійний день із тими, хто щодня вбиває мирне населення. Відтепер вони не будуть об'єднані цією датою із російськими вбивцями, які за час повномасштабної війни забрали життя майже 40 медиків просто на робочому місці”, – зазначили в МОЗ.
Тепер віддати шану лікарям можна саме 27 липня. У МОЗ також вчергове подякували нашим героїчним медикам за їхній вклад у порятунок життів українців. Вони продовжують свою роботу під сиренами та вибухами, знаючи, що лікарня – потенційна мішень для терористів росії.
Нещодавно Митрополит Переяславський і Вишневський Олександр (Драбинко) (ПЦУ) повідомив, що Православна церква України звернеться до державних органів влади. Усе для того, аби перенести День захисників та захисниць з 14 жовтня на 1 жовтня. Справа в тому, що історично свято було пов’язано з церковним днем Покрови пресвятої Богородиці, а за схваленим ПЦУ новоюліанським календарем, вона припадатиме на 1 жовтня.
Наразі в Києві проводиться активна підготовка до свята останнього дзвоника. Стало відомо, що святкування триватимуть два дні – з 15 по 16 червня. На свята введуть стан підвищеної безпеки.
Нагадаємо, що "Укрзалізниця" відповіла на поширені питання щодо жіночих купе.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.