"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Українці вперше мають відрядження такого типу. Для тестування прибули лише двоє пілотів і відпрацьовувати вони будуть польоти лише на симуляторі F-16, а не на реальному винищувачі
Після того, як Польща погодилась навчати українських пілотів літати на винищувачах F-16, два льотчики вже прибули до США для тестування навичок пілотування бойових літаків.
Це перше відрядження українських пілотів до США такого типу. Планується, що американські інструктори оцінять навички пілотування українців, щоб зрозуміти рівень їх умінь та час, необхідний для тренувань, повідомляє NBC.
Також зазначається, що оцінювати вміння українських пілотів планують на симуляторах на військовій базі в Тусоні, що у штаті Арізона, зокрема й на симуляторах винищувача F-16.
Загалом влада США затвердила приїзд 10 українських пілотів для проходження подібної оцінки умінь протягом березня.
Навчальна програма має на меті оцінку здібностей пілотів, щоб американські інструктори могли краще радити, як використати надані пілотам нові можливості.
Водночас представники адміністрації США наголосили, що це не є тренувальна програма, і українські пілоти не керуватимуть жодними літаками під час перебування у США. Замість цього, пілоти отримають симулятор, що може імітувати польоти різних типів літаків.
«Програма спрямована на оцінку їхніх здібностей як пілотів, щоб ми могли краще порадити їм, як використовувати можливості, які вони мають і які ми їм надали», — сказав представник адміністрації.
Офіційний представник Пентагону Колін Каль у ході виступу перед комітетом Палати представників з питань збройних сил повідомив, що США поки що не ухвалили рішення про надання Україні винищувачів F-16.
Він також додав, що навчання на F-16 може бути коротшим, ніж очікувалося. Водночас Каль зауважив, що не має сенсу розпочинати навчання на винищувачах F-16, які можливо ніколи не потраплять до України.
Інші офіційні особи з питань оборони США заявили, що навчання може бути скорочене до шести-дев'яти місяців, при мінімально необхідних 18 місяцях.
«Ознайомлювальний захід - це шанс для українських пілотів познайомитися з роботою ВПС США та підвищити свій рівень пілотування. Це допоможе їм стати більш ефективними та розвивати власні здібності», - додав представник оборонного відомства.
Нагадаємо, раніше інформатор писав про те, що Україна звернулась до Нідерландів із запитом щодо передачі винищувачів F-16.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут