Перезапуск серії Saints Row перенесли на пів року

Тепер тайтл не варто чекати на початку наступного року

Перезапуск серії Saints Row перенесли на пів року

Розробники перезапуску серії Saints Row заявили, що їм потрібно більше часу.

Про це вони повідомили на офіційній сторінці гри у Twitter, – передає Інформатор.

Автори тайтлу уточнили, що гру можна було б випустити 25 лютого, як і планувалося спочатку, але тоді вона б сильно не відповідала їхнім стандартам якості. Саме тому потрібно більше часу, щоб підготувати новий Saints Row до випуску.

Volition також додала, що не планує серйозно змінювати сюжет, персонажів та механіки гри. Додатковий час потрібен лише для полірування проєкту.

Не можна точно сказати, чи могла вплинути рішення розробників активна критика з боку фанатів франшизи. Можливо, однією з причин стала конкуренція в лютому через вихід Dying Light 2, Total War: Warhammer III, Horizon Forbidden West та Elden Ring.

Нагадаємо, що творці Genshin Impact працюють над AAA-грою у відкритому світі із механіками шутера.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити