"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Лідер Туреччини під час телефонної розмови заявив, що виступає за припинення вогню, забезпечення гуманітарної допомоги палестинцям та за утворення окремої арабської держави
Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган у суботу, 21 жовтня, провів телефонну розмову з лідером терористичної організації ХАМАС Ісмаїлом Ганією. Обговорювали ситуацію в Секторі Гази та питання надання гуманітарної допомоги палестинцям. Ердоган заявив, що створення незалежної Палестини — єдиний варіант розв’язання проблеми палестино-ізраїльських стосунків, який є гарантією стабільності на Близькому Сході.
Про це повідомляє адміністрації президента Туреччини в соцмережі Х. Анкара та ХАМАС обговорили також надання медичної допомоги населенню.
«Президент Ердоган заявив, що Туреччина працює над тим, щоб гуманітарна допомога надходила в Газу, щоби поранені отримували лікування в Туреччині, коли це необхідно, і щоби припинення вогню в регіоні було досягнуте якомога швидше», — підсумовує пресслужба турецького президента.
Ердоган заявив, що Туреччина продовжуватиме свої зусилля на міжнародній арені для досягнення міцного миру. Для цього Анкара має намір сприяти створенню «незалежної держави Палестина в межах кордонів 1967 року зі столицею Східний Аль-Кудс», тобто у Східному Єрусалимі.
Загострення ситуації на Близькому Сході розпочалося 7 жовтня, коли під час терористичної операції «Потоп Аль-Акса» бойовики ХАМАСу прорвалися через периметр загорожі довкола Сектору Гази. Вони масово розстрілювали та катували мирних жителів, загинуло понад 1300 людей, у тому числі діти. ХАМАС також захопив кілька сотень заручників.
Ізраїль відповів військовою операцією «Залізні мечі», яка ставить за мету повністю знищити ХАМАС. Сектор Гази заблокували й розпочали масові бомбардування. Війська Ізраїлю готуються розпочати наземну операцію, яка, ймовірно, стане надзвичайно кровопролитною.
Відео та фото руйнувань Сектору Гази, на яких зафіксовано значні втрати серед мирного населення, масово поширюють у мережі. Через це виникла низка акцій протесту по всьому світі, а зокрема в мусульманських країнах. Від Тель-Авіва вимагають припинити бомбардування та розпочати переговори з терористами. Щоб запобігти втручанню третіх країн, США та окремі країни НАТО підвели свої кораблі, у тому числі два авіаносці, до берегів Ізраїлю та надали допомогу ЦАХАЛу озброєнням та боєприпасами.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.