Перемога «Зорі» над «Лестером» і камбек «Мілану» - всі результати п'ятого туру Ліги Європи

Незважаючи на перемогу в матчі з лідером, «Зоря» припинила боротьбу за вихід з групи. У матчі «Мілана» з «Селтіком» господарі програвали 0: 2, але змогли здобути перемогу.

Про події в матчах групового етапу Ліги Європи і результати поєдинків повідомляє Інформатор .

У четвер, 3 грудня, відбулися матчі п'ятого туру групового етапу розіграшу Ліги Європи сезону 2020/21. У групі G на «Славутич-Арені» в Запоріжжі «Зоря» приймала лідера групи англійський «Лестер Сіті». Англійський клуб вже забезпечив собі вихід в стадію плей-офф і приїхав до України без кількох гравців основного складу. «Зорі» для продовження боротьби за вихід у весняну стадію Ліги Європи необхідно було не тільки перемагати в сьогоднішньому матчі, а й сподіватися на втрату очок «Брагою» в матчі з «АЕКом» в Греції.

Команди виступали в таких складах:

Зоря: Василь - Фаворов, Іванисеня, Абу Ханна, Циганікс - Назарин - Юрченко, Кочергін - Кабан - Гладкий, Громов.

Запасні: Шевченко, Мацапура, Луньов, Перович, Агапов, Алефіренко, Піддубний, Гринь, Сайядманеш.

Лестер: Уорд - Рікарду, Морган, Сеюнджю, Джастін - Ндіді, Чаудрі - Ундер, Прат, Барнс - Іхеаначо.

Запасні: Якупович, Столярчик, Фофана, Медісон, Олбрайтон, Перес, Менді, Фукс, Томас, Лешабела, Флінн, Нелсон.

На 3-й хвилині голкіпер «Лестера» відбив удар Кочергіна, а на добивання ніхто з гравців «Зорі» не пішов. Через три хвилини «Зоря» заробила штрафний зліва у лінії півкола штрафного майданчика, але удар Назарин припав в стінку. Сеюнджю отримав пошкодження, і замість нього на поле вийшов Фофана. На 30-й хвилині футболісти «Зорі» втратили м'яч в центрі поля, що призвело до контратаки «Лестера» і удару Ундер поруч з дальньою стійкою. Уорд перевів на кутовий удар Циганікса у верхній кут.

На початку другого тайму Ундер пробив повз дев'ятки воріт «Зорі». Під кінець 50-ї хвилини Кочергін з лівого флангу навісив у штрафну, а Юрченко головою пробив у поперечину воріт «Лестера». Василь виручив «Зорю» відбивши спочатку дальній удар Барнса, а потім і добивання Медісона. На 83-й хвилині атака «Лестера» по правому флангу завершилася ударом Джастіна поруч зі штангою. А в атаці у відповідь «Зоря» відкрила рахунок. Сайядманеш на дальній штанзі замкнув простріл Фаворова з правого флангу. На останній компенсованій хвилині Василь потягнув удар Ундер в лівий верхній кут.

У другому матчі групи G в Афінах «АЕК» приймав португальський клуб «Спортинг Брага». Гості вийшли вперед на 8-й хвилині матчу. Португальці розіграли кутовий на лівому фланзі, Медейруш подав у штрафну, і гальм з лінії воріт в дотик відправив м'яч під дальню штангу. А ще за дві хвилини Есжайю замкнув простріл Галено зліва. «АЕК» відіграв один м'яч на 31-й хвилині. Захисник «Браги» віддав м'яч назад, Олівейра передачу перехопив, і, обігравши голкіпера, зробив рахунок 1: 2.

На останній хвилині першого тайму Галено зробив прохід по лівому флангу, обіграв захисника, і віддав під удар в центральну зону штрафного. Орта пробив по центру воріт, проте м'яч від рук голкіпера «АЕКа» все ж опинився в сітці. На 83-й хвилині Галено дальнім ударом відправив четвертий м'яч у ворота «АЕКа». А на 89-й хвилині Васілантонопулус пробив зльоту, і м'яч від воротаря опинився в воротах «Браги».

У групі G після матчів п'ятого туру вихід в стадію 1/16 забезпечили собі «Лестер Сіті» і «Брага». «Зоря» в матчі останнього туру в Португалії битиметься за престиж клубу та окуляри в скарбничку України в рейтингу УЄФА.

Ще один цікавий матч відбувся в Мілані, де на «Сан-Сіро» «Мілан» приймав «Селтік». Гості досить швидко повели з різницею в два м'ячі. Спершу на 7-й хвилині Рогіч відібрав м'яч у захисника, і з лінії штрафного точно пробив в лівий нижній кут. Потім в штрафний «Мілана» Едуард отримав пас від Крісті і технічно підсік м'яч над вийшли на перехоплення голкіпером. На 24-й хвилині Чалханогду ударом зі штрафного скоротив різницю в рахунку. А ще за дві хвилини Кастільехо з центральної зони штрафного пробив під поперечину і рахунок зрівняв.

На 5-й хвилині другого тайму Хауге з лівого флангу почав зміщуватися до штрафного «Селтіка», і, обігравши по шляху трьох захисників, точно пробив в дальній кут. На 82-й хвилині Хауге віддав пас на Діаса, і гравець «Мілана», перекинувши воротаря, закріпив успіх свого клубу. Здобувши перемогу, «Мілан» забезпечив собі вихід в стадію плей-офф Ліги Європи.

Результати матчів п'ятого туру Ліги Європи.

• Ніцца - Байєр 2: 3;
  • Славія Прага - Хапоель Беер-Шева 3: 0.

• АЕК - Брага 2: 4 (Олівейра, 31, Васілантонопулус, 89 - гальмо, 8, Есжайю, 10, Орта, 45, Галено, 83);
  • Зоря - Лестер Сіті 1: 0 (Сайядманеш, 85).

• Црвена Звезда - Хоффенхайм 0: 0.

Матчі шостого туру Ліги Європи відбудуться 10 грудня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про перемогу «Шахтаря» над мадридським «Реалом»,про результати матчів Ліги чемпіонів, зіграних 1 і 2 грудня,а також про поєдинках Української хокейної ліги .