У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
За словами Арестовича, сторони намагаються звести з розуму одне одного
Колишній радник Офісу президента Олексій Арестович заявив, що починаючи з 1970-х років, у світі розпочалась розробка війн нового типу. Цією думкою блогер поділився 12 лютого. За словами Арестовича, у цьому новому виді ведення війни, завданням не є перемога на фронті.
Про це він розповів на своїй офіційній сторінці у Фейсбуці. Він вважає, що умови ведення війн у 21-столітті зовсім інші, аніж представляється у класичному вигляді.
Він вважає, що завданням є не перемога у війні, а зведення з розуму противника. Головним чином, ця хитра атака має стосуватись тилу противника. Блогер запропонував своїм підписникам подивитись на нинішні війни з цього погляду.
29 січня колишній радник керівника Офісу президента Олексій Арестович висловився стосовно поширеного розуміння дисципліни в суспільстві. Арестович вважає, що традиційне бачення дисципліни, як примусу до зайняття нудними та неприємними справами, є помилковим і призводить до самообману. За його словами, такий підхід підживлюється симулякрами сучасного суспільства: мотивацією, тайм-менеджментом та іншими. Унаслідок цього люди можуть отримати неврози, недуги, синдром вигорання чи прокрастинацію.
Головний секрет виховання в собі дисципліни полягає у відкиданні зайвого та зосередженні уваги виключно на тому, що цікавить людину. Він підкреслив, що дисциплінована людина має займатися лише тими речами, які її цікавлять. Таким чином, індивідуум зможе уникнути психологічних натисків і навантажень.
Блогер Олексій Арестович також не міг зрозуміти, чому українці не можуть створювати військові пісні, у яких буде співатись про перемогу, а не про поразки. Він вважає, що українська культура просто не здатна цього робити. Арестович не знає принаймні однієї композиції, яка присвячена успіхам українських воїнів. Він наголосив, що українська творчість зосереджена на створенні пісень про втрати. Колишній радник ОП не розуміє, чому, зокрема, немає пісень про визволення міст України.
Нагадаємо: напередодні виборів володимир путін усвідомлено відмовився від тематики військових перемог в Україні. Чому саме, і які "чорні лебеді" можуть спіткати російського диктатора, роз'яснює політтехнолог Борис Тізенгаузен.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.