У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Цей морський монстр живе на глибинах понад тисячу метрів і підіймається на поверхню вкрай рідко. Щоразу його поява супроводжується значними катаклізмами та руйнаціями
З темних глибин дна океану, засміченого пластиком, на поверхню біля берегів Тайваню вперше за багато років піднялась риба Судного дня. Появу страшного морського монстра, якого ще називають оселедець-король, вважають поганим містичним знаком.
Морську істоту недарма охрестили передвісником руйнівних землетрусів та масштабних катастроф, адже після зустрічі з нею людство потерпало від страшних руйнацій.
Інформатор Україна вирішив з'ясувати, що це за риба Судного дня і чи заслужено вона отримала таку похмуру репутацію.
Рибу Судного дня часто називають ще ремінь-рибою. Її зовнішність велична та страхітлива водночас: вона може досягати 11 метрів у довжину та важити до 250 кілограмів. Ці істоти є одними з найшвидших риб у світі й можуть розвивати швидкість до 110 кілометрів на годину. Мешкає риба Судного дня у тропічних водах, але її помічали в Атлантиці, а також у водах Індійського океану.
Зовні рибина схожа на змію або ремінь, саме тому й отримала прізвисько ремінь-риба. У морського монстра немає хвостового плавця, а на голові знаходяться подовжені промені спинного плавця. Саме завдяки їм складається враження, що в істоти на голові справжня корона.
Свого часу норвезькі рибалки помічали морського монстра у косяках оселедця, де він значно вирізнявся завдяки яскравій і містичній зовнішності. Тому рибину так і назвали - король-оселедець.
Як пише NYP, на кадрах, зроблених біля Тайваню видно, як група дайверів оточує блискучу сріблясту морську істоту. Довжина істоти становить понад два з половиною метри.
Риба-ремінь – дуже рідкісна риба, яка мешкає на великій глибині до тисячі метрів. Вона рідко з’являється на поверхні, а коли це трапляється, люди часто вважають, що це дуже поганий знак.
У Японії рибу-ремінь називають Ryugu або Tsukai, що означає "посланник з палацу короля драконів". Японці вірять, що риба-ремінь є провісником землетрусів і інших природних катаклізмів.
Існує кілька історій, які підтверджують ці вірування. Приміром, у 2011 році, незадовго до землетрусу та цунамі у регіоні Тохоку, на березі Японії було знайдено декілька таких риб. У 2017 році, незадовго до землетрусу на Філіппінах, було виявлено дві рибини завдовжки понад ніж чотири метри.
Руйнації, які траплялися після цього, лише підігрівали містичне і похмуре амплуа цих морських істот.
Є наукове пояснення явища, коли оселедець-король з’являється на поверхні незадовго до землетрусів чи цунамі. Зсув тектонічних плит, що провокує ці природні катаклізми, спричиняє зміни у магнітному полі Землі. Ці зміни відчувають мешканці морських глибин і прагнуть покинути небезпечну зону. Саме тому вони підіймаються повище звичного середовища проживання. У випадку з рибою Судного дня є одне але: вона плаває головою догори, тому протистояти течії просто не здатна. Таким чином, морського хижака відносить до берега.
Втім, наукове пояснення людей не цікавить, а страшні катаклізми щоразу після появи риби Судного дня лише підігрівають містичну репутацію цього хижака.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що після підриву окупантами Каховської ГЕС почався масовий мор риби.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.