У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Рішення проблеми морського сміття - це лише перший етап у боротьбі з пластиковим забрудненням
В Організації Об'єднаних Націй (ООН) заявили, що кількість пластику в океані може збільшитися втричі вже до 2040 року. Це може статися, якщо не вжити кардинальних заходів.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу ООН.
«Черепахи, що заплуталися в розірваних пластикових пакетах. Мертві кити зі шлунками, повними відходів. Мільярди пластикових гранул, які хвилі виносять на наші пляжі - як нещодавно на Шрі-Ланці. Ми самі бачимо, що ми наробили», - заявила Інгрід Андерсен, виконавчий директор програми ООН з навколишнього середовища (ЮНЕП).
Забруднені пластиком моря і океани вже не можуть давати нам в повному обсязі всі свої багатства, - через це щорічні економічні втрати становлять 2,5 мільярда доларів.
«Але пластик не з'являється в океані нізвідки. Як показують нові дослідження, 80 відсотків пластику приносять в океан 1000 річок. Страждають екосистеми цих річок. Страждають прісноводні озера, страждають екосистеми на суші. Але і до річок пластик потрапляє не за помахом чарівної палички», - додала Андерсен.
За її словами, для того, щоб вирішити проблему морського сміття, потрібно повністю переглянути звістку процес: від виробництва пластику до його використання і утилізації. Вона зазначила, що рішення проблеми морського сміття - це лише перший етап у боротьбі з пластиковим забрудненням, який повинен об'єднати уряди і громадськість.
Нагадаємо, в Україні ухвалили закон,згідно з яким об'єкти роздрібної торгівлі, заклади громадського харчування та сфера обслуговування зобов'язані відмовитися від поліетилену. Пропонуємо почати адаптуватися до життя без рідного «пакетик потрібен?» і знайти альтернативу.
Крім того, з початку флешмобу з Пластиковим пакетом розірвали відносини понад 10 тисяч українців .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .